Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wszystko o supportowaniu – zadaj dowolne pytanie

Jeśli zastanawiasz się jak grać supportami, jakie runy wybierać czy kim najlepiej ćwiczyć supportowanie to trafiłeś w dziesiątkę. Już dzisiaj zapraszamy Was na świeżo otwartego aska supporta drużyny How2Win: ask.fm/H2Wadorek.

Od godziny 16 Adorek postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące supportowania oraz gry SoloQ/DuoQ/rozgrywek drużynowych. Nie wahajcie się pytać o wszelkie kwestie związane z grą – w miarę możliwości udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na każde z nich. Najlepsze z pytań/odpowiedzi zostaną oczywiście zebrane w jednym zbiorczym temacie, który już wkrótce zawita także na portalu How2Win. Oczywiście Ask będzie otwarty cały czas – jeśli będziesz chciał kiedykolwiek skontaktować się w sprawie supportowania to także serdecznie polecamy korzystanie z Aska oraz fanpage’a.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.