Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

World Elite w tarapatach.

Trener akademii World Elite, Xiaoshou, powiedział ostatnio do trenera i analityka głównej drużyny WE, Aaraona, dwa jednoznaczne zdania

Przez ostatni rok zrobiliśmy z ciebie jedną z bardziej znanych osobowości [chińskiego LoLa] a ty w taki sposób nam się odpłacasz? Będe cię nękać przez cały czas, nie ważne do jakiej drużyny uciekniesz.

Póki co, znane są następujące fakty:

  • Aaron oficjalnie powiedział, że opuszcza drużynę World Elite.
  • Wygląda na to, że przekonał dwie inne osoby z WE do odejścia razem z nim.
  • Xiaoshou powiedział. że Aaron próbował podkraść graczy World Elitem nakłaniając ich do przejścia do jego nowej drużyny. Całe zachowanie byłego trenera WE uznał za nieetyczne w stosunku do jego pierwszej drużyny.
  • Caomei oraz Misaya przechodzą na emeryturę, co za tym idzie dwóch nowych graczy dołączy do World Elite.
  • Jest wielce prawdopodobnym że Fzzf oraz Clearlove są tymi, którzy odejdą z Aaronem.


Welogo.jpgRok temu, World Elite było prawdopodobnie najlepszym teamem na świecie. Przez ponad trzy miesiące utrzymywali win rate rzędu 90% we wszystkich turniejach. Są też jedną ze starszych profesjonalnych drużyn, która utrzymała swój skład od początku istnienia. Od czasu kiedy zostali pokonani przez iG w finale ligi Starswar, ich świetność w pewnym znaczeniu wygasła. Od tamtego czasu, prawie w ogóle nie widać ich na turniejach (jedynie IEM Shanghai).

Kiedy chinśka reprezentacja Allstar przegrała z Koreą, fani nie oszczędzali mocnych słów w krytycznych rozmowach o Aaronie. W późniejszym okresie obiecał on na swoim mini blogu, że WE będzie występowało w finałach sezonu 3. Po nieudanych kwalifikacjach do finałów s3, na drużynę spadł ogrom nacisku pracy, a gracze czuli się zdenerwowani. Przegrali z OMG dwa razy (qualifiersy do WCG). Przypuszczalnie to ten moment z życia drużyny przesądził o wprowadzeniu zmian. Jeżeli wierzyć pogłosce, WE straci swoich 4 graczy – zostanie jedynie Weixiao.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.