Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Witajcie w Śródsezonowych Próbach.

Nadszedł czas na Śródsezonowe Próby. To wydarzenie będzie trwało od 22:00 CEST 2 maja 2019 r. do 8:59 CEST 3 czerwca 2019 r.

Odbierzcie przydział lub bezpośrednio przyrzeknijcie lojalność jednemu z czterech konkurencyjnych domów: Rady, Jedności, Enigmy lub Watahy . Więcej o domach dowiecie się w kliencie League. Możecie także wypełnić krótką ankietę, która przydzieli was do jednego z domów.

Udostępnimy zestaw misji wprowadzających, które pozwolą lepiej poznać każdy z domów. Misje zaczną się o 22:00 CEST 2 maja 2019 r.

Po dołączeniu do domu będziecie zdobywać dla niego punkty, wykonując misje i zbierając nagrody za oglądanie MSI. Ponadto misje, które zaczną się o 22:00 CEST 8 maja 2019 r., zapewniają osobiste nagrody w postaci łupów.

Do postępów waszego domu będą liczyć się tylko misje oznaczone jego ikoną. Misje z Przepustki Prób nie liczą się w tej rywalizacji.

Co tydzień otrzymacie aktualizację podającą ranking domu oraz punkty przeznaczone dla jego członków.

Przyznawana co tydzień liczba punktów rośnie, dzięki czemu każdy dom ma szansę na odrobienie strat.

Pod koniec wydarzenia wszyscy członkowie zwycięskiego domu dostaną emotkę złotego domu, animację wykończenia w grze oraz ikonę.

Nastał czas reprezentowania. Powodzenia.


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.