Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Winter Gaming Gdańsk – widzimy się 15-16 lutego

Targi Winter Gaming Gdańsk to impreza w całości poświęcona branży gier komputerowych i konsolowych. Dzięki połączeniu sił z Baltic Games, projektem istniejącym na polskim rynku od 6 lat, jednym z największym tego typu wydarzeń w Europie (ok 10000 zwiedzających, 1800 m2 skatepark, 5000 € pula nagród) oraz targami sportowo-odzieżowymi  SHC Elements mamy nadzieję na stworzenie unikatowej platformy dla wszystkich „młodych duchem”.

Impreza skierowana jest przede wszystkim do graczy, zarówno profesjonalnych, jak i amatorów. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja e-sportu w Polsce i chęć wykazania, że nie jest to niszowe hobby, a nieodłączny element stylu życia młodych ludzi.

Zapowiada się wiele atrakcji, w tym turnieje gier: Starcraft2 (SC2), League of legends (LoL), Dota2. Turniej dla słabszych lig w Starcraft2 odbędzie się na dwóch poziomach klasyfikacji graczy ligi Platyna-Gold oraz Silver-Brąz. Dla nowicjuszy przewidziany jest trening pod okiem zawodowców, którzy wprowadzą w podstawy profesjonalnego grania. Na wszystkich graczy czekają atrakcyjne nagrody.

Podczas imprezy odbędzie się także konkurs dla developerów gier TOP GAME COMPETITION WinG 2014, org. przez Tapstar Interactive oraz Teen Gamers Network. Polsko-amerykańskie jury przyzna zwycięzcy nagrodę – kontrakt o wartości 50 tys. dolarów na wydanie gry.

Zapraszamy na stronę internetową oraz fanpage po aktualności dotyczące wydarzenia.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.