Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Więcej informacji na temat Curse Academy

Saintvicious za pośrednictwem swojego streama dostarczył nam więcej informacji na temat składu w jakim występować będzie Curse Academy. Warto zaznaczyć, że może on jeszcze ulec zmianie (najprawdopodobniej dopiero po zakończeniu pierwszego splitu Challanger Series ogłoszony zostanie bardziej pewny roster).

Z początku obecny trener Curse zaprezentował swoim widzom team rankedowy nazwany “Team Crs Academy”, którego skład wskazuje na to, że do trójki zawodników, którzy najprawdopodobniej mają zapewnione miejsce w tej drużyne (Saintvicious,Mancloud i Bunny FuFuu), dołączy znany z wcześniejszych występów w Team SoloMid  Shan “Chaox” Huang, wraz z byłym zawodnikiem COGnitive Gaming (który obecnie jest częścią vVv Gaming White) – Crisem.

Jednak okazuje się, że także dwaj inni zawodnicy są brani pod uwagę. W pierwszych grach rankingowych rozegranych przez tę drużynę w składzie zabrakło zarówno Chaoxa jak i Crisa. Byłego gracza TSMu zastąpił Joshua “Impactful” Mabrey, który grał w compLexity.Red do momentu pozbycia się tej drużyny z organizacji (skład i tak praktycznie zakończył swoją działalność w momencie, w którym goldenglue odszedł do Dignitasu, a dzięki tej decyzji miejsce głównej drużyny w organizacji mogło zająć compLexity.Black, które nie tak dawno zakwalifikowało się do amerykańskiej edycji LCS). Górną aleję zajął gracz posługujący się nickiem “x 3” posiadający obecnie prawie 500 pkt w amerykańskim Challangerze.

Najprawdopodobniej cała czwórka jest poważnie brana pod uwagę i każdy z nich będzie miał czas właśnie do momentu zakończenia pierwszego splitu Challanger Series, by udowodnić, że zasługuję na miejsce w drużynie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.