Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Więcej informacji dotyczących Brauma


Nowy dzień przynosi nam kolejną garść informacji na temat nowego bohatera (podobnie jak ostatnio zaczerpniętych z tematu założonego specjalnie do dyskusji na jego temat)
Więc tarcza Brauma blokuje pociski. W takim razie czemu jego ultimate może zostać zablokowane przez wrogiego Brauma/Yasuo? Umiejętność ta (podobnie jak ultimate Nami) wygląda przecież bardziej fale uderzeniowe niż faktyczne pociski.
Myślę, że sam Yasuo w bardzo dużym stopniu odpowiada na pytanie co jest pociskiem, a co nim nie jest. Według nas pociskiem jest wszystko co zostaje wystrzelone przez postać i przebywa jakiś dystans (pociski charakteryzują się określonym miejscem startu i końca, a także określonym zachowaniem przy zderzeniu się z przeszkodą).

Uważam, że ekipa odpowiedzialna za lore trochę nas zawiodła, przez wzmianki o frakcji z Freljordu, do której Braum należy. Nie tak dawno w związku właśnie z frakcjami mieliśmy duży event i pominięcie czegoś takiego w historii nowego bohatera trochę mnie smuci.
Braum jest sprzymierzony z plemieniem Avarosy (Ashe przewodzi temu plemieniu). On jest bardzo przyjacielski i interesuje go zjednoczenie Freljordu

A więc lasery takie jak ulti Lux czy Vel’Koza przechodzą przez jego tarczę? Jak tarcza działa z takimi umiejętnościami jak laser Viktora czy ulti Rumble’a?
Lasery przechodzą przez jego tarczę (oznacza to, że ultimate Lux, Vel’Koza czy Q Luciana przechodzi przez nią). Zaprojektowaliśmy tę umiejętność by zapewnić spójność pomiędzy nią, a ścianą wiatru Yasuo.
Umiejętności takie jak laser Viktora traktowane są jak zwykłe pociski i są zatrzymywane przez tarczę.

Jak działa tarcza Brauma z Q Nami? Jest to przecież pocisk jednak nic on nie robi do momentu osiągnięcia celu? Czy Braum zniszczy go i przyjmie na siebie jego efekt?
W założeniu Braum powstrzymuje w locie wszystkie pociski i przyjmuje na siebie zarówno ich obrażenia jak i wszelkie efekty. Oznacza to, że umiejętności takie jak Q Nami uderzają go raczej gdy lecą nad nim niż gdy uderzają w ziemię co oznacza, że bierze on na siebie obrażenia i efekt Crowd Control

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.