Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wczorajsze Gambit vs. Evil Geniuses, czyli Krepo na midzie

Jeżeli dobrze bawiliście się w tym tygodniu oglądając mecze Velocity eSports w LCS NA (Ashe na supporcie, Singed na midzie i masa innych, bardzo dziwnych pomysłów), powinniście bez wątpienia obejrzeć ostatnie spotkanie wczorajszej nocy w Europie. Evil Geniuses postanowiło również trochę zabawić się z przeciwnikami, wystawiając swojego supporta na midzie. Co najlepsze – Gambit zostało w tej grze zestompowane.

Wygrywając ten mecz, Krepo ma w Summer Splicie lepsze statystyki Anivią niż Froggen, któremu jeszcze w tej części sezonu nie udało się ugrać mapy swoim ulubionym championem. Support EG pokazał światu (i swojemu midderowi), że spokojnie mógłby grać na najwyższym poziomie na innych pozycjach.

Trzeba jednak przyznać, że Gambit nie do końca wyglądało, jakby mieli ochotę walczyć o 2 w nocy o 3/4 miejsce w rozgrywkach. Szczególnie Darien, który zdawał się wyłapywać wszystkie graby Froggena, który grał Blitzcrankiem.

Poniżej wywiad z obydwoma graczami przeprowadzony przez Sjokz i kilka wybranych akcji z tej gry. Całość możecie obejrzeć pod tymi linkami za pośrednictwem YouTube lub Twitcha.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.