Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wakacje z How2Win: PoolParty

Wakacje to czas jednoznacznie kojarzący się z upałami, Aby odrobinę Was wspomóc w tych jakże upalnych czasach postanowiliśmy skorzystać z najlepszego przyjaciela wczasowicza – wody. Tło strony zostało zmienione na nieco bardziej wakacyjne (jeśli masz jeszcze stare, wystarczy, że wciśniesz ctrl + f5). Pozostanie ono w tej formie aż do kolejnego turnieju.

Skoro poruszyliśmy już dwa kluczowe tematy – Pool Party i turniej, ktore łączą się do organizowanego przez nas turnieju Pool Party, czas przedstawić Wam kilka szczegółów. Wiemy, że narzekaliście na brak odpowiedzi mailowych – wynikał on z rozważania przez nas opcji rozszerzenia turnieju do większej liczby drużyn – ponad 300 ekip zgłosiło chęć udziału w turnieju. Ostatecznie zdecydowaliśmy się zachować limit, a wszystkie 128 drużyn dostanie maile do jutra do rana. O dołączeniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że nie jest to jedyny turniej, jaki przygotowaliśmy na sierpień. Kolejne zawierać będą także bardzo nietypowe nagrody, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Jeśli więc tym razem nie udało Ci się zakwalifikować nic nie stoi na przeszkodzie, aby kolejnym razem to Twoja ekipa znalazła się wśród pretendentów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.