Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

VU Olafa oraz zmiany w Aatroxie

W jednym z postów zamieszczonych na forum IronStylus zapytany o swoje przemyślenia co do ewentualnych zmian w wyglądzie Olafa przyznaje, że taka zmiana mogłaby być idealną szansą aby nadać Olafowi wygląd bardziej odpowiadający jego korzeniom (Olaf pochodzi z Freljordu). Zauważa on, że obecny wygląd tego championa bardziej przypomina zwykłego barbarzyńce, ale mimo to wcale nie wygląda on jakoś tragicznie co powoduje, że ewentualny VU nie znajduje się na szczycie listy priorytetów.

W innym poście Morello przyznaje, że Aatrox znajduje się obecnie w bardzo kłopotliwym położeniu (głównie przez bliżej niesprecyzowany błąd jaki Riot popełnił z jego HP), uspokaja on jednak, że istnieje już plan na drobny rework, który ma przywrócić go do mety. Z tego samego postu możemy wyczytać iż owe zmiany nie będą zwyczajnym buffem, ale żadne szczegóły nie zostają nam zdradzone (Morello przytacza wprawdzie jeden z pomysłów, który mówi o ulepszeniu statystyk Aatroxa kosztem zmniejszenia jego sustainu jednak nie wiemy czy pomysł ten jest tylko poglądowy czy może ma szansę znaleźć się w zapowiadanym reworku).

Ostatni post informuje nas, że ostatnio wprowadzone zmiany u Miss Fortune musiały zostać wycofane z fazy testów gdyż powodowały liczne problemy techniczne u drużyny przeciwnej. Nie wiadomo na razie kiedy Riot upora się z problemem i ponownie udostępni tenże rework do testowania.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.