Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Voyboy odchodzi z Curse

Dzisiaj po dwóch latach współpracy Joedat “Voyboy” Esfahani zdecydował się na odejście ze swojej dotychczasowej drużyny, którą było oczywiście Team Curse. Sama decyzja została podjęta przez samego zawodnika, który zastanawiał się nad tym ruchem już od dłuższego czasu.

Voyboy nie zamierza jednak kończyć swojej kariery związanej z League of Legends i obecnie zamierza się on skupić na graniu i streamowaniu w LoLa, a także na walce o najwyższe miejsca w amerykańskim Challengerze. Tak naprawdę podjęcie tej decyzji nie oznacza także koniec kariery e-sportowej tego gracza, gdyż nie wyklucza on w przyszłości powrotu do grania competitive, jednak na razie potrzebuje on zrobić sobie od tego przerwę, podczas której będzie mógł on zastanowić się na spokojnie nad swoją przyszłością.

Ciężko stwierdzić teraz kto tak naprawdę zostanie w takiej sytuacji nowym midem w Curse, zwłaszcza że team ten ma obecnie stosunkowo utrudnioną sytuację, gdyż jako iż w składzie tej drużyny znajdują się już Diego “Quas” Ruiz (pochodzący z Wenezueli) i Chae “Piglet” Gwang-jin (pochodzący z Korei) to nowy zawodnik CRS będzie musiał pochodzić z Ameryki.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.