Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Viktor, splash arty Sivir i stare tryby gier

Pracownicy Riotu dostarczyli nam kolejnych informacji na przeróżne tematy za pośrednictwem postów na różnych stronach.

Viktor

Jako gracz, który często używa Viktora chciałbym wiedzieć czy planujecie zmienić jego Q na skillshota by móc podnieść zasięg tej umiejętności?

Raczej nie, choć w wielu sytuacjach wolimy by umiejętności były skillshotami to jestem pewien, że Q Viktora nie jest takim spellem. Viktor jest już postacią trudną mechanicznie i potrzebuje on raczej ułatwienia niż kolejnych utrudnień.

Irelia

Splash Arty

Dlaczego wraz z aktualizacją 33 splash artów nie zaktualizowaliście splash artów skórek do Sivir?

Zanim zacznę odpowiadać na twoje pytanie chciałbym powiedzieć wam jaki mieliśmy cel zmieniając stare splash arty. Dobry splash art powinien nie tylko oddawać nastrój i osobowość danej postaci ale powinien także możliwie najlepiej pokazywać jak skin wygląda w grze.Nie jestem pewien dlaczego zdecydowaliśmy się zostawić stare splash arty w niektórych skórkach i nie mogę wam obiecać, że zostaną one jeszcze zaktualizowane, ale na pewno jeszcze im się przyjrzymy i jeśli stwierdzimy, że zmiana przyniesie same korzyści to z pewnością ją przeprowadzimy.

Żeby wszystko było jasne przeprowadzimy zmianę splash artu jeśli przyniesie ona korzyści nawet jeśli art style będzie odrobinę inny od używanego tego używanego przez nas.

A więc jeśli uważacie, że jakiemuś skinowi przydałaby się zamiana to dajcie nam znać, żebyśmy mogli przygotować drugą falę aktualizacji splash artów.

Game Mode'y

Czy zamierzacie przywrócić jakiś tryb gry (jak np.Showdown) w najbliższym czasie?

Na razie nie ma planów na przywrócenie jakiegokolwiek trybu. Jeśli zdecydujemy się sprowadzić Showdown z powrotem to będziemy chcieli lepiej zrozumieć dlaczego gracze lubią ten tryb, a co im się w nim nie podoba.  Zamierzamy ewoluować stare tryby przed przywróceniem ich na serwery by nie były one tym samym co wcześniej.

Mam pytanie dlaczego dodatkowe tryby są zdejmowane z serwerów live? Ja uważam, że są one naprawdę fajne , a szczególnie podobał mi się URF. Proszę sprowadźcie je z powrotem, a może nie macie wystarczającej siły ludzkiej by obserwować wszystkie tryby gry na raz by upewnić się, że nie są zbugowane?

Zdecydowanie ważnym powodem są bugi i problem zbalansowania gry w różnych trybach. Dodatkowo nawet takie fajne tryby jak URF znudziłyby się graczom po jakimś czasie.

Obecnie możemy udostępniać tryby gry bez konieczności doskonalenia ich. Możemy używać ciekawych pomysłów jako eksperymentów  i ewentualnie udoskonalić je później.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.