Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Victorious Skin za RP?

Riot co jakiś czas przeprowadza wśród wybranych graczy ankiety, w których często znaleźć możemy pytania o niektóre pomysły twórców League of Legends, które w przyszłości mają szansę zostac wprowadzone w życie. W najnowszej ankiecie tego typu znaleźć możemy bardzo ciekawe pytanie związane z serią skinów “Victorious”, które dotychczas zdobyć można było tylko poprzez dostanie się w danym sezonie przynajmniej do Golda. 

Według najnowszego pomysłu Riotu począwszy od trwającego właśnie sezonu gracze, którym ta sztuka by się udała mieliby otrzymać tegoroczną skórkę wraz ze specjalną obramówką wyświetlaną podczas ładowania (taką jaką obecnie występuje w przypadku legacy skinów zakupionych w momencie gdy po raz pierwszy dostępne były one w sklepie), a także ze specjalnym Chroma Packiem z kolorem odpowiadającym zdobytej randze. Natomiast gracze, którym się do złota dostać nie udało mieliby możliwość zakupu takiego skina bez obramówki za RP tylko w dwóch ostatnich tygodniach danego sezonu. W momencie zakupu takiego skina gracze ze srebra i brązu otrzymywali by od razu specjalnego chroma packa z kolorem odpowiadającym zdobytej przez nich randze. Przy takim rozwiązaniu gracze, którzy zdobyli tego typu skórkę w tradycyjny sposób wyróżnialiby się od tych którzy ją kupili wspomnianą obramówką wyświetlaną w login screenie, a także poprzez chroma pack odpowiedniego koloru. Póki co pomysł udostępnienia Victorious skinów za RP spotyka się z dość negatywnym odbiorem społeczności co zmniejsza szansę na jego wprowadzenie w życie, natomiast większości graczy zdaje się podobać pomysł wprowadzenia chroma packów kolorem odpowiadających zdobytej randze.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.