Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Veggie opuszcza Roccat

Wszystko wskazuje na to, że z Roccatem definitywnie żegna się dotychczasowy trener drużyny – Fryderyk “Veggie” Kozioł, który był częścią drużyny praktycznie od samego początku. 

Spowodowane jest to tym, że do Lutego 2015, Veggie zająć musi się swoją pracą magisterską związaną z telekomunikacją, przez co do tego momentu nie byłby on w stanie zbytnio pomoc naszym rodakom z Roccatu. W związku z tym drużyna naszych rodaków będzie sobie musiała poszukać nowego trenera/analityka, który będzie z nimi pracował przynajmniej w tym okresie, a najprawdopodobniej zostanie już zatrudniony na stałe.

Sam Veggie wspomina w swoim poście na Facebooku, że nie jest pewien czy będzie w ogóle starał się jeszcze wrócić w jakiejś roli do e-sportu, czy może raczej nie zdecyduje sie na podjęcie pracy związanej z telekomunikacją, która w jego opinii wiązałaby się z mniejszym ryzykiem i lepszymi długoterminowymi perspektywami. Nie jest to jednak jedyna informacja jaka pojawiła się w ostatnim czasie jeśli chodzi o Roccat. Drugą, znacznie bardziej pozytywną wiadomość, jest informacja, że jungler  – Marcin “Jankos” Jankowski przedłużył swój kontrakt z tą drużyną o kolejny sezon, co oznacza że będziemy go oglądać w barwach Roccatu jeszcze przynajmniej przez dwa splity.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.