Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Uwaga na Bilgewaterchests.com

Od jakiegoś czasu niektórzy gracze League of Legends otrzymują na swoich kontach wiadomości zachęcające ich do udania się na strone Bilgewaterchests.com gdzie rzekomo z okazji trwającego właśnie eventu związanego właśnie z Bilgewater można zdobyć darmowe skórki od Riotu. W teorii takowe skiny miałoby się odblokowywać poprzez przesłanie tego linku dalej, a następnie wypełnienie znajdujących się na wspomnianej stronie ankiet, jednak jak można się domyślić owa strona jest oszustwem, a sam Riot nigdy nie działałby w taki sposób. Z tego też powodu pragniemy przestrzec was przed klikaniem w tego typu linki. 

Jednocześnie pragniemy przestrzegać przed takimi “konkursami” w przyszłości – w zdecydowanej większości przypadków klient League of Legends zawiera informacje o wszelkich akcjach przeprowadzanych przez Riot Games. Jeśli takowych nie znajdziecie – zawsze możecie skontaktować się z redakcją How2Win (używając formularza kontaktowego na górze strony), a my pomożemy Wam w ocenie wiarygodności danego źródła.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.