Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Utalentowany dżungler opuszcza drużynę Alex Icha

Skład jednej z amatorskich amerykańskich drużyn występującej w barwach Brawl.NA uległ właśnie zmianie. Wszystko przez to, że dotychczasowy jungler tego teamu Ryan “ShorterACE” Nget, którego możecie kojarzyć również z występów w pierwszym tygodniu LCS.NA w barwach Winterfox, zdecydował się na zrobienie sobie przerwy od występów na profesjonalnej scenie. 

Zawodnik ten zdecydował się na podjęcie takiej decyzji, gdyż nie mógł on poświęcić wystarczającej ilości czasu na treningi z powodu szkoły i w ostatnim czasie pozostali gracze występujący w tej drużynie poświęcali dwa razy więcej czasu na granie w League of Legends. W związku z tym Nget nie chcąc hamować rozwoju swojego dotychczasowego teamu rozstał się z Brawl.NA. Póki co sam gracz planuje w wolnym czasie grać rozgrywki rankingowe, przy czym nie wyklucza on możliwości powrotu w przyszłości na e-sportową scenę.

Decyzja ta może być dużym problemem dla BrawL.NA, jako że drużyna ta musi teraz sobie znaleźć nowego junglera, nie mając przy tym wiele do zaoferowania, ponieważ zespół ten nie tak dawno odpadł z kwalifikacji do NA Challenger Series. Stało się tak po dość niespodziewanej porażce w pierwszej rundzie z mało znanym Darkness wynikiem 2-1 (BrawL nie mogło w tym meczu skorzystać z usług swojego obecnego mid lanera Alexeya “Alex Icha” Ichetovkina, który nie dotarł w tym czasie jeszcze do Ameryki). Przez tą przegraną Brawl straciło szansę na występy w tym splicie rozgrywek.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.