Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Umiejętności Yuumi ujawnione

Na angielskojęzycznej stronie League of Legends oficjalnie ujawniono w jaki sposób prezentować będą się umiejętności nowej bohaterki – Yuumi. Umiejętności te prezentują się w następujący sposób:

Pasyw- Bop ‘n’ Block

Co jakiś czas, następny auto-atak Yuumi przywróci jej manę i przyzna tarczę. Jeśli Yuumi jest w tym momencie Przyczepiona, tarcza będzie chronić jej sojusznika. Tarcza chroni Yuumi lub jej sojusznika do momentu, w którym zostanie przełamana

Q – Prowling Projectile

Yuumi wystrzeliwuje pocisk zadający magiczne obrażenia pierwszemu trafionemu wrogowi. Jeśli pocisk przeleci wystarczający dystans, zada on dodatkowe obrażenia i nałoży spowolnienie na przeciwników.

W momencie gdy Yuumi jest Przyczepiona, wystrzeliwuje ona pocisk z pozycji sojusznika i otrzymuje możliwość kontrolowania ścieżki lotu pocisku za pomocą myszki.

W – You and Me!

Pasyw: W momencie bycia Przyczepioną, Yuumi i jej sojusznik zyskują bonusowe statystyki Adaptive równe procentowi AD lub AP drugiej osoby.

Aktyw: Yuumi rozpoczyna grę z punktem umiejętności przyznanym do jej W. W trakcie użycia Yuumi dashuje do sojuszniczego championa, Przyczepiając się do niego. W trakcie bycia Przyczepioną będzie ona podążała za swoim partnerem stając się jednocześnie nienamierzalną przez wszystkie efekty za wyjątkiem obrażeń pochodzących od wież. W tym czasie wszystkie umiejętności Yuumi wystrzeliwane są z lokacji sojusznika, a ona sama nie może wyprowadzać auto-ataków w przeciwników. Yuumi może Odczepić się od sojusznika po upływie czasu odnowienia lub Przyczepić się do innego sojusznika bez żadnego czasu odnowienia.

E – Zoomies

Yuumi leczy się i zyskuje spory bonus do prędkości poruszania się. Jeśli jest ona Przyczepiona, jej sojusznik staje się celem umiejętności zamiast niej. Ta umiejętność posiada dwa ładunki

R – Final Chapter

Yuumi otwiera Książkę wystrzeliwują falę magicznych obrażeń, które rootują przeciwników po kilku trafieniach. W trakcie używania swojego ulta Yuumi nie może poruszać się, przyczepiać się do sojuszniczych championów czy leczyć się.

źródło: =https://eune.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-preview/yuumi-abilities

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.