Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Umiejętności bohaterki Senny

W oficjalnym wpisie na amerykańskiej stronie League of Legends Riot zaprezentował dokładniejszy opis wszystkich umiejętności najnowszej bohaterki Senny. Czego więc możemy się po niej spodziewać?

Absolution (Pasyw)

Reliktowe Działo Senny powoli wystrzeliwuje swoje pociski, zadając za to dodatkowe obrażenia. Senna może zwiększać swój zasięg, ilość AD i posiadaną szansę na uderzenia krytyczne poprzez wchłanianie Mgły z przeciwników, których ona atakuje lub z duchów pojawiających się w miejsce zabitych wrogów.

Piercing Darkness (Q)

Senna wystrzeliwuje pocisk, który leczy jej sojuszników, zadając obrażenia jej wrogom. Ataki Senny skracają czas odnowienia tej umiejętności.

Last Embrace (W)

Senna wystrzeliwuje w danym kierunku Mgłę, która przyczepia się do pierwszego trafionego celu, zadając mu obrażenia, a następnie po krótkim opóźnieniu unieruchamiając go i pobliskich wrogów.

Curse of the Black Mist (E)

Senna przemienia się w chmurę mgły, zyskując bonus do prędkości poruszania się i nakładając kamuflaż na siebie i pobliskich sojuszników. Sojusznicy, którzy wyjdą z obszaru działania mgły stają się dla przeciwników duchami, na których nie da się nacisnąć, do momentu w którym podejdą oni za blisko lub wyprowadzą atak.

Dawning Shadow (R)

Senna wystrzeliwuje globalny promień. Wszyscy sojusznicy trafieni przez promień otrzymują tarczę, a przeciwnicy złapani w centrum umiejętności otrzymują obrażenia.

źródło: =https://na.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-preview/senna-abilities

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.