Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ultra Rapid Fire dobiega końca

Pozostało tylko kilka dni, aby poczuć się jak Teemo i terroryzować pola walki w trybie URF. Ultra Rapid Fire powraca do warsztatu polecanych trybów gry 13 kwietnia o godzinie 11, więc jeżeli chcecie zdobyć ikonę myślącego manata za rozegranie jednego meczu w trybie URF lub wypróbować ulubionego bohatera w tym szaleńczym trybie, nadszedł na to czas!

Pamiętajcie, że ikony finiszerów są trwałym dodatkiem do waszego zbioru ikon; animacje finiszerów będą dostępne tylko w trybie Ultra Rapid Fire, dopóki jest on aktywny. Nie zapomnijcie zdobyć skórki dla totemów zwycięskiego Urfa lub ikony 99 999 RP, jeżeli chcecie je dodać do swojej kolekcji. Jeżeli chcecie zdobyć te śmieszne skórki, możecie być spokojni: nie są klasyczne, więc będą dostępne przez cały czas.

Wiemy, że przez całe to szaleństwo URF trudno jest się na czymś skupić, więc dziękujemy za poświęcenie chwili na przeczytanie informacji i do zobaczenia na polu walki!

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.