Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ujawnione gry nie są końcem nowości od Riot Games – nadchodzi MMORPG w świecie LoL-a?

Mimo ogromnej liczby tytułów zapowiedzianych przez Riot Games podczas obchodów 10-lecia League of Legends, wiele wskazuje na to że to nie koniec nowych produkcji jakie szykuje dla nas owa firma.

Według najnowszych pogłosek prawdopodobne wydaje się, że Riot Games poza ogłoszonymi już projektami pracuje również nad grą MMORPG, która zresztą już od dawna znajduje się wysoko na liście produkcji, które zdaniem graczy dobrze pasowałyby do świata Runeterry. Pogłoski te pochodzą od wypowiedzi CEO Riot Games Nicolo Laurenta, który podczas spotkania z branżowymi dziennikarzami właśnie o możliwe MMORPG w świecie League of Legends w tajemniczy sposób odpowiedział:

Naprawdę sądziliście, że ujawniliśmy już wszystko?

Oczywiście wypowiedź ta potwierdza jedynie, że Riot pracuje również nad nie ogłoszonymi projektami, w żaden sposób nie potwierdzając przy tym pogłosek o tym, że jednym z takich projektów miałoby być MMORPG. Fakt jednak, że zapytany bezpośrednio o ten gatunek gier Laurent odpowiedział w tak tajemniczy sposób może sugerować, że jest coś na rzeczy. Wydaje się być to jeszcze bardziej prawdopodobne biorąc pod uwagę fakt, że twórcom League of Legends już od dawna zdaje się chodzić po głowie pomysł MMORPG, na co wskazuje chociażby wpis z poprzedniego roku założyciela Riot Games – Tryndamere, w którym dość wyraźnie wspomina on o pomyśle stworzenia MMORPG przez jego firmę.

źródło: =https://www.gamepressure.com/newsroom/league-of-legends-develops-an-mmo-riot-games-is-preparing-more-an/z712d0

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.