Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ujawnienie bohaterki, Neeko, Ciekawski Kameleon

NEEKO

CIEKAWSKI KAMELEON

Kim jest Neeko? To zależy — a wy kim jesteście?
Neeko, zmiennokształtna z dawno utraconego plemienia Vastajów, patrzy na świat szeroko otwartymi oczami i z nieskończoną ciekawością, zawsze szukając czegoś nowego, czym mogłaby się stać. Może na pierwszy rzut oka nie wydaje się być niebezpieczna, ale miejcie na nią oko — z Neeko rzeczy nigdy nie są takie, jakimi wydają się być.

UMIEJĘTNOŚCI

B

Wrodzony Urok

Neeko może się zakamuflować, by wyglądać jak jeden z sojuszniczych bohaterów. Zadanie obrażeń wrogim bohaterom lub potworom, otrzymanie od nich obrażeń lub rzucenie Kwitnącego Wybuchu bądź Kolco-Plączek kończy iluzję i zwiększa czas odnowienia.

Q

Kwitnący Wybuch

Neeko rzuca nasionem na wybrany obszar. Nasiono następnie rozkwita i zadaje obrażenia wrogom. Jeżeli wybuch zabije wroga lub zada obrażenia bohaterowi bądź dużemu potworowi, nasiono rozkwitnie ponownie maksymalnie dwa razy.

W

Rozdzielnokształtna

Biernie: Co trzeci atak podstawowy rezonuje energią duchową i zadaje dodatkowe obrażenia magiczne oraz tymczasowo zwiększa prędkość ruchu Neeko.

Użycie: Neeko chwilowo znika z pola widzenia, stając się niewidzialna, zyskując prędkość ruchu i posyłając tymczasowego klona swojej obecnej postaci w wybranym kierunku.

E

Kolco-Plączki

Neeko ciska magiczną spiralą w wybranym kierunku, zadając obrażenia i chwilowo unieruchamiając wrogów, przez których spirala przeniknie. Ostatni trafiony bohater jest unieruchamiany na dłużej.

Jeżeli Kolco-Plączki trafią przynajmniej dwóch bohaterów, rośnie ich rozmiar, szybkość i czas działania unieruchomienia.

R

Skoczny Rozkwit

Neeko zaczyna gromadzić esencję duchową. Chwilę później wyskakuje w powietrze, zyskuje tarczę i spowalnia pobliskich wrogów, a przy lądowaniu wyzwala energię, ogłuszając wrogów na wybranym obszarze i zadając im ogromne obrażenia.

Kiedy Neeko jest zakamuflowana za pomocą Wrodzonego Uroku, wrogowie nie zauważą, jak ładuje tę umiejętność.

GRA JAKO NEEKO

Jako Neeko będziecie wchodzić w skórę swoich sojuszników, by zadziwiać wrogów i zaskakiwać ich wybuchami kolorowej, pierwotnej magii. Podstawcie wrogom nogę za pomocą Kolco-Plączek i unieruchomcie ich tak, żeby boleśnie oberwali płatkami Kwitnącego Wybuchu, który będzie zakwitał raz za razem. Kiedy będziecie gotowi na coś bardziej ekscytującego, przyodziejcie swój Wrodzony Urok, by naśladować wygląd sojusznika i pobiec w kierunku następnej bitki.

Gdy wasza ciekawość wystraszy wrogów i sprowokuje ich do działania, użyjcie klona z Rozdzielnokształtnej, aby zamieszać im w głowach i zmienić swoją pozycję, jednocześnie przygotowując niesamowitą niespodziankę. Jak już będziecie gotowi, żeby pokazać, że to przez cały czas byliście wy, wskoczcie w środek walki z pomocą tęczowego Skocznego Rozkwitu, a wszystkim na pewno opadną szczęki i zostaną ogłuszeni.

„Witaj, wrogu!”

PORADY

  • Sztuczki Neeko zmieniają się razem z nią. Oto kilka sposobów na użycie zmiennokształtnej magii Wrodzonego Uroku:
  • Skopiowanie sojusznika, który walczy w zwarciu albo ma mały zasięg ataku, po kryjomu położy podwaliny pod kombinację Kolco-Plączek i Kwitnącego Wybuchu. Weźmiecie z zaskoczenia wrogów, którzy myślą, że zachowali bezpieczną odległość. Możecie również przemienić się w sojusznika z przyciągnięciem i obserwować, jak wrogowie sami się ogrywają, próbując schować się za swoimi stworami — Kolco-Plączki i tak ich trafią, a na dodatek unieruchomią na jeszcze dłużej.
  • Przebierzcie się za swojego dżunglera, żeby udać gank w innej alei — wrogowie instynktownie zmarnują swoje umiejętności do ucieczki albo nie zwrócą uwagi, gdy nadejdzie prawdziwe zagrożenie. Możecie też udawać współgracza o niskim poziomie zdrowia, by podpuścić wrogów do zaatakowania was dokładnie w tym momencie, w którym wybuchnie wasz Skoczny Rozkwit.
  • Skoordynujcie swoje działania z drużyną, by zyskać jak najwięcej z umiejętności naśladowczych Neeko. Zamieńcie się z powracającym do bazy sojusznikiem, a wrogowie będą zastanawiać się, kto tak naprawdę jest w alei, albo rzućcie Rozdzielnokształtną w ferworze walki, by sprawić przeciwnikom niemałą zagwozdkę: czy to prawdziwy bohater, Neeko, czy może klon?

„Chcę stać się każdym.
Kto mówi, że to niemożliwe?”

DODATKI

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.