Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Turniej Pool Party 2, czyli żart z wąsem. Zapisz się już teraz!

Gamingowe lato spektakularnie rozpoczęło się na plaży Summoner’s Rift. W blasku żarzącego słońca zwyciężyła drużyna Redbuff.pl, która w finałowym meczu pokonała Team Bez Nazwy. Wybitny pojedynek przewyższał swoją atrakcyjnością niejeden mecz siatkówki plażowej. To tropikalny dowód na to, że na polskiej scenie League of Legends są utalentowane, amatorskie zespoły. Zwycięzcy wzbogacili się nie tylko o nieśmiertelną chwałę najlepszych plażowiczów. Wygrali tez pakiet niesamowitych skórek oraz puchar z kokosa. A po wszystkim przyszedł czas na relaks…

Całe wydarzenie wspominam niezwykle pozytywnie. Wiatr rozwiewał mi włosy, a morska bryza przyjemnie orzeźwiała. Takie warunki powinny być podstawowym punktem regulaminu każdego turnieju League of Legends Draven. Generalnie nie było opóźnień. Wszystkie kwestie problematyczne rozwiązywaliśmy szybciej niż znikały drinki z tematycznego baru. Ha! Przygotowaliśmy nawet tematyczne bikini z logiem portalu. Żałujcie, że tego nie widzieliście! Jakość grafiki była tylko potwierdzeniem naszego sukcesu. Ogólnie chciałbym bardzo podziękować Lupusowi Dravenowi, Hintchowi Dravenowi, Czaroxxxowi Dravenowi, Sidowi Dravenowi oraz Avahirowi Dravenowi. To Wy jesteście przyszłością takich turniejów! Turnieju Draven!

Myśleliście, że turniej Pool Party cieszył się dużą popularnością? Przygotujcie się na coś jeszcze lepszego!

Turniej Draven to połączenie epickości Dravena z… epickością Dravena. A co myśleliście? W związku z Waszym dużym zainteresowaniem postanowiliśmy zwiększyć limit drużyn mogących wziąć udział w turnieju do 256. Więcej zawodników to zdecydowanie więcej pozytywnej zabawy!

Turniej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 10:00. Platformą na której będziemy rywalizować jest Nordic&East. Sprawdźcie dwa razy platformę na której gracie!

Nagrody przewidziane są dla 5 graczy. Cały turniej przeprowadzany będzie formułą Single Elimination. Nie ma drugich szans! NIE uwzględniane będą zgłoszenia zespołów z :

 • wulgarną nazwą drużyny, bądź przywoływacza
 • przypadkową nazwą drużyny
 • rasistowską nazwą drużyny
 • nazwą odnoszącą się do postaci historycznych (skrajne przypadki)

Więcej szczegółów otrzymacie w mailu zwrotnym oraz kolejnych artykułach. Zgłoszenia można przesyłać do 9 sierpnia, godziny 23:59. Wszystkie poprawki zgłoszenia do 10 sierpnia, godziny 16:00. O miejscu w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Mail kontaktowy:

warlordc@how2win.pl

Nagrody w turnieju Draven

1 miejsce Soul Reaver Draven, Primetime Draven, Gladiator Draven, Ward of Draven

2 miejsce Primetime Draven, Gladiator Draven, Ward of Draven

3 miejsce Gladiator Draven, Ward of Draven

4 miejsce Ward of Draven

Dodatkowo reprezentanci 32 najlepszych zespołów zostaną zaproszeni do turnieju The Best Draven (format 1 na 1) Dla zwycięzcy tej rywalizacji przewidzieliśmy pakiet gadżetów tematycznie związanych z Dravenem o wartości około 100 zł.

Aby zgłosić się do turnieju WYPEŁNIJ i WYŚLIJ formularz dostępny na dole wpisu. Pamiętajcie, aby podać mail zgłoszeniowy, bo to na niego zostaną wysłane wszystkie istotne informacje. Powodzenia!xdgravespaintKliknij aby zobaczyć pełną rozdzielczość

Regulamin Turnieju League of Legends DRAAAVEN z How2Win!

Spis Treści

1. Informacje ogólne
1.1 Regulamin
1.2 Organizator
1.3 Znajomość regulaminu
1.4 Uczestnictwo
2. Rozgrywka
3. Przebieg Gry
4. Nagrody

1.) Informacje ogólne

1.1. Regulamin

 • Poniższy regulamin dotyczy turnieju Draven.
 • W sytuacjach nieuregulowanych postanowieniami niniejszego regulaminu, ostateczna decyzja należy do organizatora turnieju.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminu.
 • Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje How2Win.

1.2. Organizator

 • Organizatorem turnieju jest portal How2Win.

1.3. Znajomość regulaminu

 • Udział w turnieju jest równoznaczny ze znajomością oraz akceptacją niniejszego regulaminu.

1.4. Uczestnictwo

 • Do turnieju mogą się zgłaszać wszystkie drużyny, które znajdują się na serwerze EUNE.
 • Zawodnik może brać udział w turnieju tylko w jednej drużynie.
 • Nie trzeba posiadać 30 poziomu przywoływacza, aby wziąć udział w turnieju.
 • Każdy zawodnik, aby przystąpić do gry Tournament Draft musi posiadać minimalnie 16 dostępnych championów (minimalnie 8 wykupionych championów + 8 które są w rotacji).

2.) Rozgrywka

 • System rozgrywek : 5vs5 Summoner’s Rift
 • Tryb gry : Tournament Draft
 • Drużyna będąca u góry bracketcie tworzy grę – jest drużyną z first banem i first pickiem (czyli niebieska).

3.) Przebieg gry

 • Drużyna, która tworzy grę jest zobowiązana nazwać ją ,,DH2W TeamA vs TeamB” (Draven How2Win) – przykładowo DH2W Fnatic vs C9 . (należy używać tagów)
 • Na każdy mecz drużynie przysługuję prawo do maksymalnie 10 minutowej pauzy, której można użyć jedynie podczas problemów technicznych związanych z serwerami gry lub disconnect’cie jednego z graczy.
 • Kapitanowie drużyn zobowiązani są dodać kapitanów drużyn ze swojej grupy eliminacyjnej oraz kapitanów drużyn, przeciwko którym będą rozgrywać mecze w części pucharowej.
 • W razie niestawienia się w wyznaczonym czasie drużyny przeciwnej, kapitan zobowiązany jest także do zrobienia screena i powiadomienia o w/o (walkowerze). Taki screen zostanie sprawdzony.
 • Organizatorowi przysługuje prawo wskazania obserwatorów gry.
 • Maksymalny czas spóźnienia drużyny wynosi 10 minut. Po upływie tego czasu drużyna spóźniona lub niekompletna oddaję grę walkoverem.
 • Drużyna wyżej w brackecie, która nie stworzyła gry w wyznaczonym czasie zostaje zdyskwalifikowana.
 • Mecz może się odbyć jedynie w pełnym składzie – czyli po obu stronach musi być 5 zawodników!
 • Kapitan drużyny nie musi brać udziału w meczu, jeśli nie jest wstanie.

Powodzenia przywoływacze!

Kilka zasad, których Ty i Twoja drużyna musicie się trzymać!

 1. Przekleństwa/wulgaryzmy, wyzwiska, niesportowe zachowanie – nie są tolerowane – mogą doprowadzić do dyskwalifikacji!
 2. Umyślne użycie czasu na spóźnienie może zostać ukarane dyskwalifikacją!
 3. Administratorzy to też ludzie, a obraza jednego z nich może zakończyć się dyskwalifikacją!
 4. Nie spamuj administratorom! Pisz zwięźle i jasno! Najlepiej w jednej linijce opisz swój/sprawę problem lub pytanie.
 5. Trzymaj się regulaminu oraz zasad!
 6. Podjęta decyzja przez administratora jest niepodważalna! Możesz zasugerować, że administrator popełnił błąd, ale jeśli admin po raz 3 mówi, że decyzja nie podlega zmianie, musisz odpuścić!
 7. Jeśli popełniłeś błąd, poprzez który zostałeś ukarany, nie próbuj przekonać administratora do zmiany decyzji! Jesteśmy konsekwentni w trzymaniu się zasad!
 8. Administrator też człowiek, zdarza się popełnić błąd – nie oznacza to, że turniej jest do niczego! Daj nam znać jeśli uważasz, że ktoś z nam się pomylił, na pewno rozpatrzymy Twój problem!
 9. Nie bądź zarozumiały, chamski, lekkomyślny! Jeśli jest problem, administrator na pewno Ci wszystko wytłumaczy. Pamiętaj aby zachować spokój! W innym przypadku możesz zostać zignorowany!
 10. Turniej jest dla WAS, biorąc w nim udział, baw się na tyle dobrze ile się da! Wygrałeś mecz? ŚWIETNIE! Przegrałeś? Trudno! Czasami tak bywa, że jest ktoś lepszy! Pogódź się z tym i kibicuj innym na streamie! Weź udział w następnym turnieju!

Zanim zapiszesz drużynę na turniej, ZACZEKAJ CHWILĘ! Upewnij się, że Twoi członkowie drużyny na pewno mają czas i chęć do gry! Pamiętaj, że każde zmiany w drużynie, które będziesz chciał dokonać, przysparzają nam więcej pracy 😉 Możesz dokonać zmian, ale prosimy – nie rób tego co kilka godzin. Pamiętaj również, aby upewnić się, że nazwy zawodników są poprawne – najlepiej je skopiuj! Tak samo zrób z e-mailem – skopiuj go zamiast wpisywać ręcznie, jeśli popełnisz literówkę – nie będziemy wstanie Ci odpisać 😉 Pamiętaj, że:

 • wulgarne nazwy drużyn
 • wulgarne nazwy graczy
 • Losowe nazwy drużyn (np. auasdasdasdomfw)
 • Nazwy drużyn odnoszące się do postaci historycznych (Aniołki Hitlera)
 • Rasistowskie nazwy drużyn (np. Murzyńscy Żydzi)
 • Tag drużyny może mieć od 3 do 5 znaków!

Są bezkompromisowo zakazane! – Twoja zgłoszenie będzie ZIGNOROWANE!!!

Drużyny, które zostaną zapisane na turniej otrzymają e-mail zwrotny, nie będziemy jednak odpisywać drużynom, którym się nie udało dostać do turnieju. Drużyny, które dostały się do turnieju proszone są o cierpliwość, nie nękajcie nas e-mailami, wystarczy że poczekacie cierpliwie, a na pewno dostaniecie od nas informację 😉 Jeśli jednak okazało się, że musisz wprowadzić zmianę w swojej drużynie, napisz do nas i w e-mailu zaznacz w jakiej drużynie chcesz dokonać zmianę, oraz kogo za kogo chcesz wymienić, nie musisz podawać powodu. Pamiętaj, że zmiany można wprowadzać do 9 sierpnia, najlepiej gdybyś wstrzymał się do ostatniego momentu z wprowadzeniem zmian, aby upewnić się, że nie będziesz musiał pisać kilka razy z każdą kolejną zmianą 😉 [easy_contact_forms fid=38]

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.