Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Turniej noMercy HyperX już jutro

Przywoływacze to już czas na to byśmy dumnie ruszyli przed siebie do piramidy Jarvana II. W grotach głęboko pod katakumbami ulic Demacii znajduje się tajemniczy loch, w którym przetrzymywany jest duch ognia, Brand. Sam dech tej potężnej istoty wystarczy, by móc otworzyć pierwsze wrota do tej legendarnej nekropoli, jednakże energii wystarczy tylko dla dwóch drużyn, dlatego w sieci tunelów odbędzie się epicka walka o dostęp do najbardziej strzeżonej części Państwa-miasta Demacii. Czy podołacie przywoływacze, czy jednak poddacie się rozpaczy?

Zapraszamy was szystkich na turniej organizowany pod patronatem noMercy HyperX, który odbędzie się już we wtorek 17.03. Czekają na was RIOT Points i dwa zaproszenia do turnieju finałowego. Zapisać możecie się do 16.03 do godziny 23:00 pod adresem: http://esportcup.pl/turnieje/sezony-esc/table/119

Natomiast zainteresowanych zapraszamy na stream 17.03 od godziny 18:00: www.hitbox.tv/gromptv

Poniżej także znajdziecie regulamin rozgrywek:

Regulamin

Restrykcje

Do turnieju mogą przystąpić tylko gracze zarejestrowani w serwisie esportcup.pl uprzednio zebrani w drużynę. Kapitanowie postępując zgodnie z instrukcją zakładają drużynę a jej członkowie kolejno do niej dołączają.

Gracze nie spełniający w/w wymagań zostaną usunięci z turnieju.

Zapisy:

Wpisowe: BRAK
Ilość miejsc: 64

Zapisy: Aby dołączyć do turnieju należy wejść w zakładkę sezony i kliknąć w button “zapisz się” znajdujący się obok nazwy turnieju. 

Jak stworzyć drużynę i dołączyć zawodników znajdziecie w instrukcji: http://j.gs/8992327/instrukcja

Zapisy rozpoczną się zgodnie z informacją podaną w zakładce sezony oraz w newsach na stronie www.esportcup.pl

Tryb Gry:

System pucharowy BO1.
Tournament Draft
Serwer: EUNE

Mapa:

Summoners Rift

Walkower:

Na każdego gracza czekamy max 10min..Po tym czasie gra powinna się rozpocząć.
Drużyna może grać w składzie nie mniejszym niż 4 osoby. 

Streamowanie:

Administracja oraz komentatorzy mają prawo do oglądania/streamowania meczy bez zgody obu stron. Zawodnicy nie mają prawa rozpocząć meczu bez administratora lub komentatora jeśli zostaną wcześniej poinformowani o ich obecności w komentarzach meczowych. W opcjach gry należy wybrać opcję “All” dla widzów. Jeśli mecz będzie streamowany przez administracje, gracze mają zakaz streamować grę z własnej perspektywy.

NAGRODY

1st – 3200 RP & Triumphant Ryze dla każdego gracza
2nd – 2400 RP dla każdego gracza
3rd – 1600 RP dla każdego gracza
4th – 800 RP dla każdego gracza

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.