Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Turniej gekon 3 oraz Yordle na dopingu

W dobie wszechobecnego dostępu do Internetu coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju turnieje w gry komputerowe. Rywalizacja, sprawia radość nie tylko zapalonym graczom ale i osobom lubiącym obserwować tego typu zmagania. W niektórych krajach e-sport traktowany jest jak normalna praca, która daje możliwość awansu, rozwoju i zarobków na poziomie. W Polsce dziedzina ta dopiero raczkuje przez co brakuje miejsc, gdzie gracze mieliby szansę uczestnictwa w prawdziwej, profesjonalnej rywalizacji, wzorem klasycznych federacji sportowych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, opracowaliśmy i wdrożyliśmy serwis e-sportowy, którego misją jest rozwijanie talentów polskich e-sportowców. Jesteśmy grupą młodych ludzi, która poprzez profesjonalne przygotowanie i prowadzenie turniejów e-sportowych, stawia sobie za cel inspirowanie e-sportowców w kierunku współtworzenia spektakularnych zwycięstw, motywowania wysiłków indywidualnych graczy dla zwycięstwa całej drużyny, czy też umożliwienia pasjonujących transferów między drużynowych.

Jak dołączyć do nas? To bardzo proste wystarczy wejść na www.esportcup.pl i zarejestrować się zgodnie z instrukcją (http://www.esportcup.pl/index.php/regulamin-serwisu/96-instrukcja). W naszym serwisie łatwo odnajdziecie turniej, który Was interesuje. Jako osoby zajmujące się grafiką możemy także pomóc Wam w stworzeniu profesjonalnego herbu drużyny.

Obecnie prowadzimy zapisy do „Turnieju GEKON” oraz legendarnego „Yordle na dopingu”. Oba turnieje rozegrane zostaną na arenie League of Legends. Pierwszy z nich, to zmagania drużynowe 5v5 na mapie Summores Rift. Turniej GEKON rozpocznie również serię czterech turniejów eliminacyjnych do najciekawszej ligi League of Legends zwanej Super Stars League, w której główna nagrodą jest 1000PLN dla zwycięskiej drużyny. Drugi z proponowanych turniejów to „Yordle na Dopingu”. Do tego turnieju mogą zgłaszać się jedynie pojedynczy gracze, którzy będą drogą losową, podzieleni na pięcioosobowe drużyny. Po pierwszym meczu zespoły, które wygrały swoje mecze przechodzą dalej, a składy drużyn są losowane ponownie. Losowe drużyny, postacie, gracze to zdecydowanie mieszanka wybuchowa, która dostarcza wiele zabawy i nieprzewidzianych sytuacji.  Yordle rozegramy w systemie All random  na mapie Howling Abyss.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej ‘Turniej Gekon’ jest pierwszym z serii turniejów eliminacyjnych. W kolejnych miesiącach rozegramy kolejne zawody, takie jak „Cyber League”, „E-sport24 ROAD to the STARS” oraz „Go4Stars Elimination”. Za zajęte miejsce otrzymywać będziecie określoną ilość punktów. Najlepsze 32 zespoły, które w 4 turniejach uzbierają największą ilość punktów awansują do Super Stars League.

Oprócz dużych turniejów w serwisie esportcup.pl znajdziecie także eventy jednodniowe dla drużyn 5v5, 3v3 oraz  pojedynczych graczy.

Zapraszamy do odwiedzania stron www.esportcup.pl oraz www.turniejgekon.pl jak i do lajkowania naszych fanpage’y:

https://www.facebook.com/TurniejGekon

https://www.facebook.com/esportcup

Z e-sportowym pozdrowieniem

Zespół ESC

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.