Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

TSM bez Bjergsena w tym tygodniu!

Podczas obecnego splitu amerykańskich LCS Team SoloMid prezentował naprawdę świetną formę (drużyna ta zajmuje obecnie 1 miejsce, przegrywając zaledwie 3 na 14 gier), co prawdopodobnie jest sporą zasługą Bjergsena, który dołączył do drużyny z Ninjas in Pyjamas przed rozpoczęciem trwającego splitu. W tym tygodniu jednak TSM będzie zmuszone poradzić sobie bez niego, ponieważ musi on wrócić do Europy, aby załatwić sprawy związane z wizą. Wprawdzie nie musiał opuszczać drużyny koniecznie w tym tygodniu, jednak zdecydowano, że jest to najlepszy moment (następny tydzień jest Super Weekiem, a dużymi krokami zbliżają się Playoffy). Drużyna już ogłosiła, że obecny trener (a były midlaner) TSM Andy “Reginald Dinh będzie zastępował Bjergsena w tym tygodniu. Wybór Reginalda motywowany jest zarówno jego doświadczeniem na scenie offline, jak i jego zgraniem z drużyną (długi okres wspólnej gry, po którym Regi pozostał z drużyną jako trener).

Brak Bjergsena komplikuje i tak trudny już tydzień, jaki czeka TSM. Będą oni musieli zmierzyć się z solidnie grającym w tym splicie Team Dignitas (zajmującym obecnie 4 miejsce z bilansem meczowym 7-7), a także z Cloud 9, które będzie chciało wykorzystać brak jednego podstawowego zawodnika, by zrównać się z prowadzącym TSM.

Oto oficjalny filmik wypuszczony przez TSM:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.