Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Trzy kolejne postacie mogą otrzymać nową animację chodzenia

Pracownik Riotu odpowiedzialny za ostatnio wydawane projekty aktualizacji animacji poruszania się różnych postaci w ostatnim czasie opublikował swoje kolejne pomysły na ulepszenia w tej kwestii.

Pierwszy pomysł związany jest z Katariną i w przeciwieństwie do konceptów przedstawianych w ostatnim czasie jest to animacja, która miałaby być odgrywana zamiast tradycyjnej animacji biegu (większość ostatnich pomysłów dotyczyła animacji odgrywanych w momencie gdy postać nie posiada butów).

Kolejny koncept dotyczy aktualizacji animacji Ahri. W przypadku tej postaci rozważana jest również możliwość, w której animacja znajdująca się obecnie na serwerach live będzie odgrywana jako animacja szybszego biegu.

Ostatnim pomysłem przedstawionym w ostatnim czasie  jest animacja chodu Twisted Fate’a prezentująca się w następujący sposób:

https://twitter.com/RoryAlderton/status/1082483344204431360

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.