Jako, że przygoda amerykańskiego Team SoloMid na Mistrzostwach Świata obecnego sezonu już się zakończyła to zespół ten powoli zaczyna patrzeć w przyszłość i formować roster, który będzie bronił barw tej drużyny w nadchodzącym sezonie. Po dość rozczarowującym całym ostatnim splicie LCS.NA zwieńczonym nie najlepszym występem drużyny na wspomnianych już Mistrzostwach, zbyt dużym zaskoczeniem nie jest fakt iż główny skład TSM-u ulegnie dość gruntownej przebudowie.
Dokładniej rzecz ujmując z tym zespołem już teraz pożegnało się aż trzech zawodników jeszcze do niedawna występujących w jego podstawowym rosterze. Dotychczasowy jungler Team SoloMid Duńczyk Lucas “Santorin” Tao Kilmer Larsen rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z tą organizacją i nie planuje on obecnie kontynuować swojej e-sportowej kariery, a zamiast tego planuje on rozpocząć karierę streamera zajmując się przy okazji również swoją edukacją. Z teamem żegna się także występujący na pozycji supporta Koreańczyk Ham “Lustboy” Jang-sik, który również zdecydował się zakończyć swoją długą e-sportową karierę, a decyzja ta ma być spowodowana trapiącymi go kontuzjami barków, a także ogólną utratą chęci do dalszego grania. Mimo to Lustboy nie rozstaje się w pełni z TSM-em, gdyż obejmie on rolę analityka w drużynie i będzie brał czynny udział w konstruowaniu składu zespołu na sezon 2016. Do tego wszystkiego, już od dłuższego czasu zakończenie swojej kariery po Mistrzostwach Świata zapowiadał również top laner Marcus “Dyrus” Hill, który oficjalnie żegna się już z rosterem TSM-u i dołączy teraz do swojego byłego kolegi z drużyny Briana “TheOddOne” Wyllie ‘a i podobnie jak on będzie od teraz streamował pod banderą swojego dotychczasowego teamu. W związku z tymi wszystkimi zmianami w składzie Team SoloMid powstały aż trzy luki i sam zespół zamierza przeprowadzić otwarte testy zawodników na te pozycje, na które zgłosić może się każdy gracz posiadający Challengera na jednym z głównych serwerów (NA, EU, KR, CN, TW), mówiący płynnie po angielsku, gotowy przenieść się do gaming house’u teamu położonego w Kalifornii, a także posiadający pozytywne nastawienie.
źródło: http://www.tsm.gg/index.php/news/tsm-roster-changes/?page=1&filter=lol-news,csgo-news,hearthstone-news,smite-news,smash-news


