Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Top plays/fails po polsku

Przypominamy o możliwości nadsyłania swoich zgłoszeń do polskiej edycji top fails/plays

League-of-legends-image-league-of-legends-36464153-500-281 Właśnie został uruchomiony oficjalny projekt wspierany przez Riot Games: polska edycja Top 5 Plays i Top 5 Fails!

Za kilka odcinków serie już będą regularnie promowane oficjalnie przez Riot Games, lecz zanim to nastąpi chcemy już Was, polską społeczność oswoić z projektem oraz… dać wam możliwość skomentowania, oceny i wysunięcia Waszych sugestii na temat projektu. Do projektu zaangażowane będą czołowe polskie portale o League of Legends, zrobimy wszystko aby projekt miał jak największy zasięg! Odcinki będą regularnie pojawiały się na kanale https://www.youtube.com/user/birt3k

Jednakże ten pomysł nie jest w stanie być zrealizowany bez pomocy użytkowników, więc co za tym idzie zwracamy się do Was: pomóżcie nam rozruszać polskie community!

Jak to zrobić?

_skin_idea__soul_reaper_lux_by_gerrd-d7d0lxf Wystarczy, że nagraliście jakieś wybitne zagrywki z League of Legends bądź wręcz przeciwnie – wybitne faile, które są warte pokazania innym graczom! (preferowane gotowe filmiki, te z LoLRecordera lubią się nie uruchamiać po wysłaniu ich)

*Potem wystarczy je wysłać na adres mailowy lolreplays@leagueoflegends.pl

Autor najlepszego filmiku każdego tygodnia zostanie nagrodzony RP-kami.


No cóż… czekamy na replaye i liczymy na Waszą pomoc w rozwoju projektu!

Wysyłając na powyższy adres mailowy swój filmik automatycznie potwierdzasz, że jesteś autorem / posiadaczem praw autorskich do nadsyłanych przez Ciebie materiałów.

Wysyłając na powyższy adres mailowy swój filmik automatycznie potwierdzasz i uprawniasz portal Leagueoflegends.pl do korzystania z nadesłanych przez Ciebie materiałów na potrzeby obu serii.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.