Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Top Lane Tier List 10.06.2014

Po wczorajszym głosowaniu udało się nam zebrać niesamowitą liczbę głosów. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy reprezentatywną próbkę danych na podstawie której przedstawiamy Wam Top Lane Tier listę najnowszego patcha. Kolejność championów w danej rubryce także została zachowana (postać maksymalnie po lewej jest przez Was uznawana za najmocniejszą).

Tier 1 – najlepsze postacie na tą pozycję. Zdecydowanie deklasują rywali
Tier 2 – dobre postacie – wygracie nimi większość gier na topie, o ile nie nadziejecie się na kontrę.
Tier 3 – średnie postacie, które często wymagają odpowiedniej kompozycji drużyny. Carrowanie nimi gier jest utrudnione.
Tier 4 – Słabe postacie, które nie sprawdzają się w obecnej mecie. Jeśli postać jest Twoim mainem masz szansę ugrać nią grę, jednak w innym wypadku jest to strasznie utrudnione.

Tier 1

jaxrenektonshyvanaireliatrundleryzerivenrengar

Tier 2

leesinnasuspantheondrmundowukongtryndamerekaylejarvandariusmalphiteyasuojayceolafrumbleshenwarwickxinzhaoaatroxfioravolibearlulugaren

Tier 3

yorickkhazixudyrzedvladimirkennensingedeliselissandrachogathmordekaiserteemogangplankzacvinidaleegragasmasteryiheimerdingerpoppyakalivaynedianasionquinn

Tier 4

fizztalonswainnunuhecarimkarthuskatarinagaliourgotevelynnviktorezrealthreshcorkiblitzcrank

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.