Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

To już rok

Prężnie rozwijająca się strona. Tak można opisać How2win.pl od dokładnie roku. 10 grudnia 2012 o godzinie 16:00 wystartowaliśmy z portalem How2Win – z misją szerzenia wiedzy oraz jednoczenia polskiego community League of Legends. Po początkowych problemach ruszyliśmy do przodu, aby nigdy się nie zatrzymywać. Oczywiście nie odnieślibyśmy takiego sukcesu bez Was, drodzy Czytelnicy. Dziękujemy wszystkim za odwiedzanie nas kilka razy dziennie po kolejne dawki informacji, ciekawostek oraz wiedzy nt. LoLa.
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy dzielić się z polską społecznością naszą wiedzą, realizując przy tym nasze pasje i zainteresowania. Wspólnie stworzyliśmy jeden z największych portali o League of Legends w Polsce. Razem przeżywaliśmy rozwój tej gry pomagając Wam wygrywać i cieszyć się rozgrywkami. Razem tworzyliśmy tier listy, playlisty i razem uczestniczyliśmy w zmieniającym się obliczu League of Legends.

Dziękujemy.

 

Słowa nie są w stanie opisać całej wdzięczności, dlatego dla tych z Was, którzy nie byli na portalu od samego początku istnienia prezentuję kilka ciekawostek z całego roku funkcjonowania strony.

Najstarszy utrwalony wizerunek strony.

Jedna ze starych “kart redaktora”Kilka prób z nowym logiem H2WNajstarszy artykuł na portalu

https://how2win.pl/jakie-sa-szanse-na-zwyciestwo-po-zdobyciu-firstblooda/Pierwsze wywiadyTapety H2WLosowe ciekawostkiFinały S3 w barze Level UP

A Wy, jakie macie najmilsze wspomnienia związane z How2Win? Co szczególnie zapadło w Waszą pamięć?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.