Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Tier Lista 5v5 by How2Win Team

 

Tier 1

renektonmundotrundleolafvieliseleesinziggskassadinkayleyasuoleblancjinxcaitlynthreshleona

Tier 2

shyvanawarwickkhazixezrealpantheonwukongmundonidaleegragaskatarinaoriannaluciandravensivirannielulu

Tier 3

jaxnasusmalphiteshenrumblevladimiryasuotryndamererengargragasevelynamumunocturnejarvannunusyndrazedakalirivenfizzpantheonaniviamorganaahrivayneurgotkarmazyranamisonaalistarblitzcrankzileanmorgana

Tier 4

zacireliayorickaatroxkarthuskennensingedvolibearhecarimudyrrammusmaokaidianakarmalulucassiopeiatwistedfatemalzaharveigarluxmordekaiserbrandashegravescorkivarusfiddlejannanunutaricsoraka

Tier 1– postacie, które są w obecnej mecie najmocniejsze na swoich pozycjach. Zazwyczaj są to postacie pick/ban. Są bardzo uniwersalne, przez co nie trzeba tworzyć specjalnego teamcompu po dane postacie.

Tier 2-postacie dalej bardzo mocne, ale nie tak uniwersalne, jak te z tieru 1. Niekiedy trzeba budować specjalny teamcomp pod daną postać lub są dopełnieniem teamcompu.

Tier 3-postacie mocne, ale tylko w szczególnych przypadkach. Zazwyczaj są to postacie, które są popisowymi pickami danego gracza jak np. Eve Diamondproxa.

Tier 4– postacie, które zazwyczaj przeciętne, ale potrafią być mocne i dać dużo w jednej poszczególnej sytuacji.

Piszcie co o tym sądzicie, jest to tier lista stworzona przez analityka Erona oraz How2Win Team, którą stworzyliśmy razem. Macie prawo się z nią nie zgadzać, jeśli tak będzie to piszcie w komentarzach, liczę na dyskusje, w której chętnie wezmę udział.

EDIT: niektóre postacie występują więcej niż raz – w zależności od pozycji. Postaramy się usystematyzować w jakiś prosty sposób ich oznaczenie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.