Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Testy strony mobilnej How2Win

Po przeanalizowaniu wypełnionych przez Was ankiet bierzemy się do pracy i uaktualniania rzeczy, które najczęściej wskazywaliście nam jako elementy nadające się do poprawki.

Pierwszą z nich jest uruchomienie odrębnej strony mobilnej, która nie będzie zabierała zbyt dużych zasobów z pamięci komórek, a tym samym nie będzie ich zawieszać. Pod domeną m.how2win.pl znajdziecie prototyp strony dostosowanej dla urządzeń mobilnych – będzie ona zawierała jedynie informacje umieszczane w zakładce “Najnowsze wpisy” (a więc wyłączony zostanie z niej dział YouTube). Obecnie wyłączone są tam komentarze i prawdopodobnie nie zdecydujemy się na ich włączenie (chcemy, aby wersja mobilna była możliwie najprostsza w funkcjonowaniu). Podczas testów strona jest automatycznie aktualizowana raz na godzinę, jednak zostanie to odpowiednio dostosowane.

Prosimy o opinie na temat funkcjonowania samej witryny mobilnej – dajcie znać w komentarzach czy potrzebujecie tam linków do określonych zasobów normalnej witryny How2Win (np. słownik czy counterpicki).

PS: kilka osób o to prosiło, dlatego udostępniamy feed RSS w którym także znajdują się tylko posty z “Najnowsze wpisy”

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.