Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Testujemy znów normalny draft 24/7 na EUNE

Przywoływacze z EUNE!

Doszły do nas wasze opinie związane z usunięciem trwałej normalnej kolejki draftowej 24/7 na serwerze EUNE.

Na chwilę obecną zwykły draft dostępny jest na EUNE od godziny 12:00 do północy (CEST). Wiele z was stwierdziło, że jest niezadowolonych z ograniczenia opcji dla kolejek normalnych gier poza tymi godzinami i że chce powrotu wyboru draftowego na stałe.

Chcemy dać wam znać, że na trzy tygodnie włączymy normalną kolejkę draftową od rana 28.06.2018 r. Będzie udostępniona na trzy tygodnie. Patch 8.13 będzie trwać trochę dłużej niż normalne patche, co pozwoli nam zebrać więcej danych na temat wykorzystania normalnego draftu.

Podczas tych trzech tygodni będziemy zbierać informacje o kolejce, żeby zobaczyć, czy normalny draft funkcjonuje tak, jak powinien. Na koniec tego trzytygodniowego okresu zbierzemy wszelkie dane, żeby podjąć ostateczną decyzję dot. draftowych kolejek na serwerze EUNE.

Bardzo doceniamy wszystkie komentarze, które od was słyszeliśmy, od kiedy normalna kolejka draftowa stała się swego rodzaju limitowanym trybem gry na EUNE. Mamy nadzieję, że możliwość brania udziału w większej liczbie normalnych gier draftowych sprawi wam radość. Na koniec trzytygodniowego okresu opublikujemy aktualizację, w której wyjaśnimy, jak przebiegł test i poinformujemy was, co poczniemy dalej z normalną kolejką draftową.

 

Jak zawsze dzięki za wasze wsparcie i do zobaczenia w grze, Przywoływacze!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.