Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Teledysk League of Legends: Get Jinxed

Riot Games na oficjalnej stronie League of Legends opublikował teledysk rzucający więcej światła na nadchodzącego nowego strzelca, Jinx. Poniżej treść podpisu pod filmem oraz sam teledysk.

Podczas gdy Jinx kończy przygotowywać Pif Paf i Rybeńkę do debiutu na polu walki, postanowiliśmy pokazać wam jeszcze jeden fragment jej zwichrowanej osobowości.

Dla Jinx zabawa się nie kończy, gdy idzie spać. Dzięki hextechowej technologii, bomby i pociski prezentują jej nietypowe podejście do zabawy w League of Legends Music: Get Jinxed. Wystrzałowa Wariatka pokazuje tym namolnym stróżom prawa co dzieje się, gdy ktoś wejdzie jej w drogę.

Niezależnie czy to za pomocą filmów, komiksów, ekranów logowania, czy też muzyki, szukamy nowych sposobów na przedstawienie historii bohaterów. Zaprezentowanie nowej piosenki zainspirowanej przez stukniętą kryminalistkę i jej szaloną wyobraźnię? Pora na teledysk.

Jak zawsze nie możemy się doczekać, aby usłyszeć co sądzicie o piosence i teledysku. Dajcie nam znać, a dołączymy do was, Jinx, Rybeńki i Pif Paf na polu walki w nadchodzącym patchu!

 

Co sądzicie o najnowszym dziele Riotu? Jest tak dobre, jak ostatni film z Twisted Fatem? 😉

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.