Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Teaser nowej postaci znaleziony na PBE?

Wczoraj na serwer testowy PBE wprowadzona została aktualizacja rozpoczynająca przygotowania do wydania patcha 9.21. Jak szybko odkryli niektórzy gracze patch ten skrywa dość interesującą nowość.

Otóż po wprowadzeniu tej aktualizacji na PBE, na początku niektórych gier w pobliżu fontann można zauważyć charakterystyczną mgłę, która od razu przywodzi na myśl region Shadow Isles, a także często związany z Czarną Mgłą event Harrowing. Sama mgła prezentuje się w następujący sposób:

Póki co gracze sprzeczają się jednak co dokładnie oznaczać może ta nowość. Część osób zdaje się sugerować, że efekt ten powiązany jest z nadchodzącym eventem Harrowing. Inni natomiast twierdzą, że jest to kolejny teaser nowej postaci pełniącej rolę niestandardowego marksmana, która mogła by być tematycznie powiązana właśnie z Shadow Isles. Dla przypomnienia swego czasu na PBE pojawiła się tajemnicza grafika najpewniej prezentująca nową postać, która w tamtym czcasie prezentowała się w następujący sposób:

https://i.redd.it/esvnaevsxag31.png

Niektórzy gracze biorąc pod uwagę wygląd przedstawionej postaci, a także jej potencjalny związek z Shadow Isles, zaczęli nawet wysnuwać teorię, że postacią tą może być Senna – czyli żona Luciana, której dusza zgodnie z historią została swego czasu porwana i uwięziona przez Thresha.

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/dfa6ua/new_champion_teaser_on_pbe/

Aktualizacja: Pojawiają się nowe doniesienia zdające się potwierdzać teorie o tym, że nową postacią będzie Senna. Po pierwsze jak zauważyli niektórzy gracze, w ostatnim czasie na Facebooku League of Legends zamieszczane są rozmaite wspomnienia z historii gry. Dość ciekawym wyborem jest jednak wspomnienie z 2015 roku związane bezpośrednio z historią Luciana i Theresha i skupiające się właśnie wokół postaci Senny.

Mało tego według innych graczy na chińskiej wersji PBE można znaleźć misję od Riotu oficjalnie potwierdzającą nadejście Senny do gry. Dokładniej rzecz ujmując misja ta ma wchodzić w skład zestawu misji 7 tygodnia Mistrzostw Świata i polegać ma ona na wygraniu gry posiadając w drużynie Qiyane, Yummi, Sylasa, Neeko, Pyke’a, Kai’Sę lub właśnie Sennę.

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/dg23b7/league_of_legends_fb_page_hinting_at_new_champion/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.