Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team Solo Mid i maraton streamów

Z pewnością wielu z Was lubi oglądać rozgrywki w których uczestniczy amerykańska drużyna Team Solo Mid. Poza grami w lidze LCS gracze TSMu często streamują swoje rozgrywki SoloQ. Streamy pojawiają się w różnych godzinach, natomiast 1 kwietnia od godziny 16:00 (naszego czasu) zawodnicy rozpoczynają wielki maraton streamowy. Aż do godziny 4:00 kolejnego dnia będziecie mogli obserwować ich rozgrywki na najwyższym poziomie. Korzystając z okazji postanowiliśmy przybliżyć Wam sylwetki zawodników oraz całą drużynę:

Team Solo Mid (TSM) to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych amerykańskich zespołów e-sportowych. Jako team League of Legends zaistnieli już w pierwszym sezonie i wzięli udział w Riot Season 1 Championship (mistrzostwach sezonu pierwszego). W poczet pierwszego składu drużyny wchodzili: Saintvicious, Reginald, Chaox, TheOddOne, i Locodoco. Obecnie po wielu zmianach jedynie TheOddOne pozostał w drużynie (chociaż Reginald w dalszym ciągu wchodzi w skład organizacji Team Solo Mid, to jednak obecnie jest już tylko zawodnikiem rezerwowym). Aktualnie Team Solo Mid występuje w poniższym składzie:

  • Marcus „Dyrus” Hill
  • Brian „TheOddOne” Wyllie
  • Søren „Bjergsen” Bjerg
  • Jason „WildTurtle” Tran
  • Alex „Xpecial” Chu.

Dyrus

Marcus „Dyrus” Hill – top lane – pochodzi z Honolulu, Hawai w USA. Swoją przygodę z tą grą zaczął już od beta testów. Na początku swej kariery grał w amatorskich drużynach jako support. Dopiero kiedy dołączył do zespołu Epik Gamer zaczął grać na górnej alejce. Wraz ze swoją drużyną odnieśli kilka pomniejszych suksesów wygrywając liczne amatorskie turnieje. W pewnym momencie swojej kariery postanowił mocniej związać się z TSM – przeniósł się do ich gaming house, jednak dalej pozostawał w poprzedniej drużynie. Dopiero gdy losy TheRainMana (grającego wtedy jako toplaner w TSM) rozeszły się z drużyną, Dyrus zyskał szansę aby zapełnić górną aleję Team Solo Mid. Od tego momentu idealnie wpasował się w koncepcje drużyny i dzięki przemyślanemu marketingowi stanowi bardzo cenny nabytek.

TheOddOne

Brain „TheOddOne” Wyllie – jungle – pochodzi z Kanady. TheOddOne grał w gry video przez większość swojego życia. Na początku grał na konsolach, lecz potem przeniósł się na PC i zaczął grać w Strarcrafta, Warcrafta 3 oraz Phantasy Star Online po czym całkowicie poświęcił się grze League of Legends. Na początku grał w amatorskim teamie Haters Make Us Famus zanim dołączył do Team SoloMid. Od początku swojej kariery grał na jungli. W pierwszym sezonie został uznany jak jeden z najlepszych junglerów. W Hater Make Us Famous grał do około pierwszego sezonu, po czym przeniósł się do Team SoloMid i został w nim aż po dziś dzień, dzielnie stając naprzeciwko najlepszych drużyn z całego globu.

Poza grą na profesjonalnym poziomie General OddOne znany jest także z niesamowicie dobrze prowadzonego streamu. Zagrywki z najwyższej półki to nie jedyna rzecz jaką OddOne jest w stanie zaoferować. Niektóre z jego akcji sprawiają, że widz zwyczajnie płacze ze śmiechu Poza zagrywkami z najwyżej półki potrafi on także rozbawić do łez:

Bjergsen

Søren „Bjergsen” Bjerg – mid lane – pochodzi z Danii. Bjergsen w odróżnieniu od innych graczy pojawił się dość późno – reprezentuje barwy TSMu dopiero od obecnego sezonu LCSu. W 2012 roku grał w teamach Western Wolves oraz Team LDLC. Pod koniec 2012 roku dołączył do drużyny Copenhagen Wolves, gdzie grał aż do połowy 2013 roku. Dzięki jego niesamowitym umiejętnościom jego drużyna była zdolna podnieść się z dna tabeli. Jego asasynów bała się większość europejskich drużyn i do jego linii przykładano szczgeólnie mocną uwagę junglerów.

WildTurtle

Jason „WildTurtle” Tran – AD Carry – pochodzi z Kanady. Na początku zaczynał karierę jako Top Laner dla teamu Monomaniac i występował jako zawodnik zastępczy drużyny Team Legion. Zanim dostał się do TSM grał w największym rywalu obecnego TSMu – Cloud 9! 25 marca ubiegłego roku zastąpił Chaoxa (który pożegnał się z drużyną przy udziale sporych emocji z obu stron). Wildturtle posiada prawdopodobnie największą ilość kont w Challengerze na serwerze NA: TSM CAT, Turtle the Cat, kT Turtle, Qantic Turtle, Leaf Turtle oraz WildTurtl. Poniżej znajdziecie kompilację najlepszych zagrań, która udowodni Wam, że Wildturtle zaiste zasługuje na challengera:

Xpecial

Alex „Xpecial” Chu – support – pochodzi z małego miasteczka w Kalifornii w USA. Początkowo grał w wiele MMO. Zanim w pełni przerzucił się na League of Legends sporo czasu poświęcił także rozgrywkom Doty, a kiedy ta straciła popularność postanowił przenieść się na League of Legends. Zaczął grać w amatorskich drużynach takich jak Haters, Defy All Odds. Dopiero w 2011 postanowił zostać supportem w Team Solo Mid. W maju ubiegłego roku w sezonie 3, Xpecial został wybrany do Amerykańskich All-Starów w Shanghaiu grał wtedy razem ze Scarrą, Doubleliftem, Saintviciousem i Dyrusem. Zajął drugie miejsce wraz z Doublelift’em w „Bottom Lane Skill Competition”. W finałach przegrali z Pray’em i MadLifem z Korei. Poniżej znajdziecie lilka wspaniałych akcji Threshem w wykonaniu Xpeciala:

Reginald

Andy „Reginald” Dinh – manager, zawodnik rezerwowy oraz trener – pochodzi z San Jose, Kalifornia w USA. Reginald jest także twórcą strony SoloMid.Net, która początkowo była najlepszą stroną zawierającą poradniki do postaci (według wielu stan ten trwa do dzisiaj). Andy zaczął swoją karierę już od 1 sezonu. Na początku grał w amatorskim zespole All or Nothing. Gdy team został rozwiązany w 2010 roku, postanowił dołączyć do bardziej profesjonalnego teamu – Counter Logic Gaming. Grał dla nich niecałe 3 miesiące. Pod koniec roku 2011 Reginald zdecydował że będzie grać dla Team SoloMid. Grał na pozycji Mid Lanera. Razem z drużyną występował w wielu międzynarodowych turniejach, grając o najwyższą stawkę. Niedawno Reginald został zastąpiony na środkowej alei – obecnie zajmuje się trenowaniem drużyny oraz opiekuje się sprawami marketingowymi Team Solo Mid.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.