Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team How2Win wygrywa Lan Gliwice

Po blisko 60 minutowym meczu udało nam się osiągnąć zwycięstwo podczas LANA Gliwice. Nasze przygotowania nie poszły na marne, a trud opłacił się i udało nam się wygrać. W finałowym pojedynku pokonaliśmy The Five Killers, a mecz do obejrzenia dostępny jest na twitchu: http://www.twitch.tv/archesterpl/b/513412649. Ostatnie starcie to dla nas wielki sukces – wreszcie udało nam się popełnić wyjątkowo mało błędów, a zaciętą rywalizację zawdzięczamy sporym umiejętnościom przeciwników. W najważniejszym pojedynku zdecydowaliśmy się na kompozycję, która będzie oparta na dość pasywnej grze na liniach, lecz jeśli uda na się wygrać linie i zyskać wystarczającą przewagę w cs, nasza kompozycja będzie już bardzo mocna w mid game. Wiedzieliśmy, że przeciwnicy będą chcieli zagrać agresywnie na początku – wybrali kha oraz ziggsa, które są bardzo silnymi postaciami we wczesnych fazach gry. Naszym głównym engage był Noc wraz z Jaxem natomiast Morg oraz Ori miałby bronić Eza przed Trundlem oraz Kha, które to postacie stanowiły największe zagrożenie dla niego. O naszym ostatecznym zwycięstwie zadecydował nasz lane phase. Bardzo dobrze poradziliśmy sobie w tym aspekcie, przez co zdobyte przez nas kile oraz przewaga w global goldzie pozwoliła nam na zdominowanie mid game. W jednym z teamfightów ok. 35 min przegraliśmy przez co musieliśmy zagrać trochę bardziej pasywnie i nie mogliśmy skończyć tak szybko gry jak chcieliśmy, lecz 20 min później to my świętowaliśmy zasłużone zwycięstwo.

Wielkie dzięki oczywiście dla naszego sub midlaner’a NEEDQQ, z drużyny TGL który zgodził się pojechać z nami. Szkoda, że nie było z nami Gregsana, który nie mógł się stawić, lecz Need zastąpił go godnie.

Paweł “TGL NeedQQ” Wolny

LAN “Pcstore Gaming Arena” mogę zaliczyć do jednych z najbardziej udanych pod względem organizacyjnym jak i pod względem gry. Jestem bardzo zadowolony z tego, co udało mi się z chłopakami osiągnąć i mam nadzieje, że jeszcze kiedyś będę mógł dla nich subować.

Teraz coś może o organizacji turnieju :

Organizacji turnieju daje mocne 8/10, nie było najgorzej, było wręcz świetnie, miła atmosfera, czasowo nawet dobrze stali, chociaż na start turnieju była już godzina opóźnienia i mecz finały poprzez komputery. Planowano zakończyć turniej w godzinach 21 – 22, ale okazało się, że zakończyliśmy o 24 : 00. No ale cóż to by był za LAN, gdzie nie ma opóźnień. Jedyną rzeczą która mi się nie podobała było to, że siedzieliśmy obok siebie (my vs przeciwnicy), zawsze na to narzekam i będę narzekał, ale to i tak nie zmienia nic w mojej ocenie 🙂 Dobra robota chłopaki i od nas otrzymujecie 8/10.

Michał ” H2W Nex ” Mazur

Gliwicki lan organizowany przez Pc Store, pomimo dwugodzinnej obsuwy zaliczam do udanych. Organizacja była ok, wszystko szło w miarę sprawnie. Internet i komputery również były w porządku, nie było z nimi większych problemów.

Mikołaj ” H2W PotiBoss” Potera

Organizacja jak na możliwości jakie posiadała spisała się na medal i była możliwość nawet popykać sobie w gry w przerwach między meczowych.Co do naszej gry to zagraliśmy wiele dobrych gier starając sie grać dosyć pasywnie na liniach tylko obijając i zwiększając przewagę w farmie i forsować walki za sprawą junglera.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.