Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Tapeta pikselowego Summoner’s Rift!

Salon gier jest otwarty! Aby uczcić premierę najnowszych skórek retro arcade, Arcade Riven i Bojowego Bossa Blitzcranka, nawiązaliśmy współpracę z grafikiem Megapont.ru i mamy dla was coś wyjątkowego. Witajcie w 8-bitowym Summoner’s Rift!

Kiedy wracamy myślami do gier z lat 80. i 90., przypominają nam się sekretne poziomy i ciekawostki poukrywane w całej grze. Tego właśnie szukamy w 8-bitowym Summoner’s Rift. Zobacz, jak urocze pikselowe stwory włóczą się po alejach pomiędzy ogromnymi wieżami. Brzytwodzioby, Skalniaki i Krzewogrzbiety przeszły niesamowitą transformację. Nawet smok i Baron Nashor biorą w tym udział. (Podejrzewamy, że grafik uwielbia smoki, bo ten jest ogromny i z jego twarzy wystrzeliwuje gigantyczna błyskawica). Spróbujcie odnaleźć więcej sekretów na mapie.

Podoba wam się taki styl? W takim razie mamy dobre wieści – stworzyliśmy wersje w wysokiej rozdzielczości, które możecie pobrać na komputer i obejrzeć dokładnie każdy piksel. A potem możecie je przerobić na tapetę na pulpit.

Przygotowaliśmy wiele różnych rozdzielczości. Oto one:

Jak już ozdobicie komputer lub tablet, zróbcie zrzut ekranu i pokażcie go nam! Chcemy zobaczyć, jak fajnie wygląda wasz pulpit z pikselowym Baronem Nashorem zamiast ze zdjęciem rodziny czy zwierzaka (zawsze możecie wrócić do zdjęcia, gdy rodzinka was odwiedzi).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.