Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Taipei Assassins nie zagra w finałach sezonu III

Finał sezonu trzeciego zbliża się wielkimi krokami – w tym momencie zostało do niego mniej niż 1,5 miesiąca. Podczas gdy w Stanach Zjednoczonych i Europie drużyny dopiero kończą sezon zasadniczy, w innych regionach grane są już playoffy i powoli zaczyna się klarować kogo zobaczymy, a kogo ominą World Finals, które rozegrają się w Staples Center. Jedną z ekip, która nie przeszła przez regionalne kwalifikacje są mistrzowie poprzedniego sezonu – Taipei Assassins.

TPA zajęło trzecie miejsce w swojej grupie i przez to rozpoczęli playoffy w drabince przegranych. W swoim jedynym dwumeczu przegrali na nieznaną na światowej scenie ekipę Gamania. Tym samym pozbawili się jakichkolwiek szans, aby obronić mistrzowski tytuł.

[accordion][pane title=””][/pane] [pane title=”Season 3 Taiwan Regional Finals – drabinka”][/pane][/accordion]

O kłopotach w drużynie mistrzów pisaliśmy już miesiąc temu, kiedy przez kłopoty z komunikacją i słabe wyniki zespołu ze składu odeszły ich dwie największe gwiazdy – Stanley oraz Toyz. Jeszcze wcześniej organizacja zdecydowała się pozbyć Lilballza i Mistake’a. Jedynym oryginalnym członkiem TPA z sezonu drugiego pozostał Bebe, który nie dał rady na własną rękę utrzymać Assassins w tajwańskiej czołówce.

Podczas gdy Europa, Stany, Chiny lub Korea mają 2 lub 3 sloty na finały, z Tajwanu awansuje tylko jedna drużyna. Aktualnie faworytami do gry w World Finals są ahq e-Sports Club oraz bliźniaczy zespół poprzednich mistrzów – Taipei Snipers.

O tym kto dostanie szansę na grę o milion dolarów  przekonamy się dopiero 29 sierpnia, kiedy rozegrany zostanie ich regionalny finał sezonu 3.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.