Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Szpanerskie nazwy stron run

Już jakiś czas temu okazało się, że w opisie w kliencie League of Legends można wykorzystać język HTML do uzyskania bardzo ciekawie wyglądających efektów (więcej o tym znaleźć możecie we wpisie Szpanerski opis i wiadomości in-game), jednak w krótkim czasie po wyjściu tego na jaw ta możliwość została wycofana z gry przez Riot. 

A przynajmniej tak się dotychczas wydawało, gdyż jak się okazuje przy pomocy tego języka nadal możemy modyfikować wygląd kompletnie innego aspektu gry. Otóż kod ten możemy wykorzystać przy nazywaniu naszych stron run aby uzyskać dość interesujące efekty, a przykładowy wygląd jaki można uzyskać przy użyciu tejże metody znaleźć możecie poniżej. Warto jednak podkreślić, że podobnie jak w przypadku opisów, czy wiadomości w grze możliwość taka może zostać szybko usunięta z League of Legends i w takiej sytuacji ustawione przez was nazwy mogą przestać działać w pewnym momencie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.