Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Świętujcie MSI 2019

MSI 2019 zaczyna się 1 maja. Jeśli to wasze pierwsze MSI, przejdźcie na stronę turnieju, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia. Poza tym chcemy omówić kilka sposobów, w jakie możecie uczcić to wydarzenie i dopingować drużyny rywalizujące o trofeum!

ZDOBYWCA ALISTAR

W tym roku skórka MSI to Zdobywca Alistar. Skórka będzie dostępna za 975 RP od 22:00 CEST 30.04.2019 do 20:00 CEST 11.06.2019. W tym samym czasie skórkę będzie też można kupić w zestawie z wypasioną ramką ekranu wczytywania i totemem MSI 2019 za 1845 RP ( 2137 RP , jeśli nie macie Alistara).

25% zysków ze sprzedaży Zdobywcy Alistara i jego zestawu trafi do drużyn rywalizujących na MSI.

IKONY DRUŻYN

Ikony drużyn rywalizujących na MSI będą dostępne od 22:00 CEST 30.04.2019 do 20:00 CEST 11.06.2019! 50% zysków ze sprzedaży tych ikon trafi do odpowiednich drużyn.

Są to nowe ikony drużyn, które zaprezentowaliśmy na początku wiosennego splitu. Dla przypomnienia: usunęliśmy z tych ikon oznaczenie roku, żebyście nie musieli kupować nowej w każdym sezonie. Poza degradacjami, awansami i zmianami logo zespołów, te same ikony będą pojawiać się w sklepie podczas każdego splitu i wydarzenia, w którym bierze udział dana drużyna!

AKCENTY NA MAPIE

Ozdabiamy Summoner’s Rift w stylu MSI. Wypatrujcie powrotu banerów w bazie i Zdobywcy Barona!

Ponadto dodaliśmy nowy piedestał na trofeum w górnej alei. Po ogłoszeniu zwycięzcy tegorocznych MSI trofeum drużyny będzie prezentowane na piedestale przez miesiąc od zakończenia MSI.

W tym roku wprowadziliśmy kilka zmian w ofertach dla fanów. Dajcie nam znać, co o tym myślicie i jakie oferty chcielibyście zobaczyć w przyszłości!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.