Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Strategia SHC wyciekła przez graczy H2K?

Rasmus “MrRalleZ” Skinneholm (obecny ADC Supa Hot Crew) opublikował na swoim twitterze bardzo ciekawy wpis, w którym możemy przeczytać, że jedna ze strategi jego drużyny (chodzi o pick Nocturne’a na Kassadina, zastosowany w ostatnim tygodniu EU LCS w pojedynku z SK Gaming) została przez kogoś przedwcześnie ujawniona.

Jak dowiadujemzy się z następnych wpisów, całe zamieszanie miało powstać po scrimach Supa Hot Crew ze zwycięzcami pierwszej części EU Challanger Series obecnie występującymi w barwach H2k Gaming. Sam MrRallez zdaje się obwiniać mid lanera tego teamu – Fabiana “Febivena” Diepstratena, który poza sporymi umiejętnościami zasłynął także z bycia bardzo toksycznym graczem.

Niektóre osoby zrzucały winę na niedawno zatrudnionego trenera SHC Nicka “LS” De Cesare, który to także za pośrednictwem Twittera jeszcze przed rozpoczęciem meczu miał zamieścić wpis, w którym zdradzał, że jego drużyna zamierza nie banować Kassadina. Sam LS jednak broni się twierdząc, że post ten został opublikowany kiedy obie drużyny miały wchodzić już do Champion Select (przez co zawodnicy SK nie mieli czasu na zobaczenie jego wpisu). Dodatkowo wyraźnie zaznacza on, że nie wspomniał on o planowanym picku Nocturne’a przez co tak naprawdę nie zdradził taktyki Supa Hot Crew.

Przypomnijmy, że Supa Hot Crew dość zdecydowanie przegrało w ostatnim tygodniu swój mecz z SK Gaming, a sam Nocturne nie zadziałał zbyt dobrze (SELFIE skończył tę grę ze statami 0-6-1), jednak ciężko powiedzieć jak duży wpływ na ten wynik mógł mieć ewentualny wyciek strategi. Na pewno pozostanie niesmak, a przez całą sprawę samo H2k Gaming będzie miało z pewnością o jednego partnera do scrimmów mniej.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.