Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Startuje sezon rankingowy 2017

Sezon rankingowy 2017 wystartował!

Kolejki rankingowe

W tym roku możecie wspinać się po szczeblach dwóch kolejek rankingowych na Summoner’s Rift: solo/duet i elastycznej. Dzięki niezależnym rankingom i różnym umiejętnościom do opanowania, możecie wspinać się na szczyt w obu kolejkach, aby zdobyć dodatkowe nagrody na koniec sezonu!

Po wprowadzeniu rankingowej elastycznej kolejki Twisted Treeline możecie grać w pojedynkę lub w grupie i wywalczyć dla siebie chwałę na ołtarzach Wysp Cienia.

Rozstawienia

Chociaż przedsezon był w tym roku krótszy niż kiedykolwiek wcześniej, wasza rankingowa przygoda w 2017 r. zacznie się od nowego zestawu dziesięciu meczów rozstawiających, zarówno w kolejce solo/duet, jak i elastycznej. Wasze oceny z przedsezonu będą miały wpływ na pozycję, którą zajmiecie, ale większość z was powinna założyć, że zacznie wspinaczkę od niższego poziomu niż ten, na którym ukończyliście ostatni sezon.

Skrzynie maestrii bohaterów

Start nowego sezonu oznacza nową szansę na zdobycie łupów. Uzyskajcie bohaterem ocenę S- lub wyższą albo zagrajcie z kimś, kto to osiągnie, a odblokujecie skrzynię hextechu. Tak jak w poprzednich sezonach możecie zdobyć po jednej skrzyni na bohatera aż do kolejnego resetu.

Powtórki

Chcecie pokazać wszystkim swój świetny pentakill? Macie ochotę dogłębnie przeanalizować swoją drogę w dżungli? Sprawdzić, jak długo wroga drużyna kampowała w legowisku Barona? Dzięki aktualizacji klienta możecie pobierać powtórki swoich gier na ekranie podsumowującym rozgrywkę albo historii meczu oraz tworzyć klipy wybranych momentów, które można publikować lub komentować.

Dopalacz PZ w kolejce elastycznej

(nawet dla graczy solo!)

W ciągu pierwszego tygodnia sezonu zamierzamy uruchomić rankingową kolejkę elastyczną z dopalaczem bazowych PZ. Będziecie zdobywać 50% dodatkowych PZ w rankingowej kolejce elastycznej między 1:00 CET 8 grudnia a 0:59 CET 15 grudnia. Obojętnie, czy jesteś samotnym wojownikiem, należysz do pięcioosobowej wesołej kompanii czy innej grupy — na wszystkich czekają te same dodatkowe PZ.

A przy okazji: z powodu ograniczeń sposobu, w jaki zaimplementowane zostały dopalacze PZ, na ekranie może się wydawać, że gracze solo nie są brani pod uwagę, ale jest to wyłącznie niedociągnięcie sposobu prezentacji — na pewno otrzymacie 50% dodatkowych PZ po zakończeniu gry!

Dobrej zabawy i powodzenia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.