Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Starcie gigantów – pojedynek Dade vs Faker wkrótce

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów epickich pojedynków na środkowej alei. Organizacja SKT T1 doprowadziła do skutku starcie pomiędzy dwoma graczami powszechnie uważanymi za najlepszych midlanerów na świecie.

Oficjalną zapowiedź znaleźć było można na twitterze organizacji SKT T1:

Pora na krótkie przedstawienie sylwetek graczy.

S3 Faker.jpgLee “Faker” Sang-hyeok jest zawodnikiem formacji SKT T1 K. Przez większość kibiców e-sportowych jest uważany za najwspanialszego gracza środkowej alei w historii League of Legends. 18-latek jest zwycięzcą letniego splitu OGN Champions 2013 i Mistrzostw Świata sezonu 3.

Sgo dade.jpgBae “dade” Eo-jin jest graczem nieco mniej znanym, ale równie poważanym przez ludzi zajmujących się profesjonalnie sceną League of Legends. Dade jest zawodnikiem formacji Samsung Ozone Blue. Ma na swoim koncie wygraną w OGN Champions Spring 2013 i OGN Champions Spring 2014, a także 3. miejsce w OGN Champions Summer 2013.

Znakomici zawodnicy zmierzą się ze sobą na mapie Howling Abyss w formacie znanym z turnieju All-Star. Zwycięzcą zostaje gracz, który pierwszy zabije przeciwnika, zniszczy jego wieżę lub zabije 100 minionów.

Dade i Faker stoczą bój już 30 czerwca o 3.00 czasu polskiego. Niestety godzina jest niezbyt przyjazna dla polskich fanów League of Legends, niemniej zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.