Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Spytaj Riot: skórki i muzyka

Dzisiaj skupimy się na tanecznych rytmach i skórkach.

Czy wszystkie nowe skórki True Damage otrzymają swoje wersje prestiżowe, tak jak było to ze skórkami K/DA? Jeśli tak, to kiedy?

Już to ogłosiliśmy w kilku miejscach, ale możemy jeszcze raz potwierdzić, że Senna z True Damage również otrzyma prestiżową skórkę projektu Louis Vuitton na początku przyszłego roku. Będzie ona dostępna w sklepie za Punkty Prestiżu w 2020 roku. Natomiast to, czy pojawią się dodatkowe prestiżowe skórki członków zespołu True Damage, omówimy bardziej szczegółowo na początku przyszłego roku.

Przy okazji informujemy, że wprowadzamy pewne zmiany w sposobie działania prestiżowych skórek wydarzenia i Punktów Prestiżu w 2020 roku. Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj!

KenAdamsNSA

Menedżer produktu

Jak wybieraliście bohaterów do zespołu True Damage?

Ogólnie wybierając bohaterów do dużej linii skórek, musimy zdefiniować i połączyć wiele różnych czynników: Którzy bohaterowie najlepiej pasują do wybranej tematyki? Którzy bohaterowie pasują do siebie nawzajem? Którzy bohaterowie potrzebują obecnie skórek? A w przypadku skórek z linii muzycznej, osobowości poszczególnych bohaterów muszą dobrze pasować do rodzaju muzyki i roli, jaką wyznaczyliśmy im w zespole. 

Wiedzieliśmy, że chcemy zrobić coś bardziej szalonego niż K/DA, a naszą inspiracją był hip-hop. Dodatkowo chcieliśmy stworzyć zróżnicowany i eklektyczny skład, który mógłby w wiarygodny sposób połączyć siły, aby stworzyć utwór, w którym przenikają się różne gatunki muzyczne. Biorąc pod uwagę te przesłanki, uznaliśmy, że Ekko jako manipulujący czasem geniusz rytmu jest naprawdę fajnym pomysłem na centralną postać zespołu. Wiedzieliśmy też, że chcemy nawiązać do K/DA, wykorzystując Akali, która była mózgiem tej współpracy, aby iść w kierunku muzycznego rozszerzenia naszego świata fantasy. Qiyana po prostu idealnie odnajduje się w stylu „jestem królową”, a tego właśnie szukaliśmy, natomiast Yasuo to cichy producent „przycinający” do rytmu. Dodajmy do tego termin wypuszczenia Senny, która była jednym z naszych najbardziej oczekiwanych bohaterów, i mamy idealnie dobrany skład, który spełnia nasze początkowe założenia. Mamy nadzieję, że nasz wybór wam się spodobał.

IamCarlos

Główny producent skórek, personalizacja

Kiedy pojawi się prawdziwy boysband z bohaterami League? Mamy już metal z zespołem Pentakill, pop z Popstar, koreański pop z K/DA, a co z boysbandem?

Cóż, najpierw zespół ds. bohaterów musi stworzyć tylu ładnych chłopców, aby starczyło na cały boysband, a potem zespół ds. personalizacji musi ich dostarczyć, jeśli się na to zdecyduje.

To dla nas małe piwo.

Reav3

Główny producent ds. bohaterów

Czy K/DA i True Damage doczekają się pełnego albumu tak jak Pentakill? Albo czy Pentakill (Karthus, Sona i reszta) wrócą kiedyś z fajnym utworem?

Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć powrót naszych starych zespołów z nowymi utworami. Ponieważ ostatnia grupa z uniwersum muzyki, TRUE DAMAGE, wystąpiła już na scenie podczas Mistrzostw, wróciliśmy znów do studia i robimy plany na przyszłość. A gdy analizujemy nasze kolejne muzyczne posunięcia, wszystko się może zdarzyć. Mamy nadzieję, że to co zrobiliśmy do tej pory, podoba się graczom.

Iceburrg

szef grupy muzyczej Riot

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.