Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Spytaj Riot Następna wyprzedaż Barw?

I tak nikt tego nie czyta. Jeśli jednak czytacie, to zobaczycie, że poruszamy temat prestiżowych skórek, poziomu trudności bohaterów i Emporium Niebieskiej Esencji.

Czy powrócą kiedyś Barwy za Niebieską Esencję? A także czy będzie kiedyś możliwość zdobycia zielonych Barw bez uczestnictwa w Programie Partnerskim Riot?

Tak! Emporium Esencji miało małą przerwę, ale powróci w przyszłych miesiącach. Załączymy również Barwy z Programu Partnerskiego — więcej o dostępności tych Barw przeczytać można tutaj.DontHassleDaHoffStrateg dochodów

Kiedy robicie nowego bohatera, jak ustalacie jego poziom trudności/wymagane umiejętności? Jak w przypadku Lux czy Azira.

Wiele rzeczy bierzemy pod uwagę w kwestii trudności nowych bohaterów i staramy się wszystkie wyważyć.

  1. Motyw: wiele motywów sugeruje i łączy się z poziomem trudności bohatera. Jeśli mamy np. „Mistrzynię Fechtunku”, spodziewamy się stylu gry wymagającego precyzji i umiejętności, podczas gdy słodki, puchaty Yordle jak Teemo, wygląda, jakby był prosty i nieskomplikowany.
  2. Publiczność: czasami, kiedy zaczynamy proces tworzenia bohatera, możemy z góry założyć, czy chcemy, żeby wymagał wysokich czy niskich umiejętności ze strony gracza, żeby stworzyć dla niego nową publiczność lub wyjść naprzeciw oczekiwaniom istniejącej. Thresh, na przykład, został zaprojektowany, żeby wnieść styl gry wymagający wysokiego poziomu umiejętności i agresji do roli wspierającego. Zachęciło to wiele osób do gry na wsparciu.
  3. Inne rzeczy, które publikujemy: ostatni aspekt to spojrzenie na nasz harmonogram publikacji, żeby upewnić się, że nie przeholujemy w jedną czy drugą stronę. Idealnie chcemy wydawać trudnych, średnio skomplikowanych i łatwych bohaterów każdego roku, żeby dla każdego gracza znalazło się coś, co odpowiada jego stylowi rozgrywki.

RiotScruffyGłówny projektant bohaterów

Czy jest jakiś sposób, żeby zdobyć skórki z edycji prestiżowej, które nie są już dostępne, poza używaniem wymian?

Wszystkie prestiżowe skórki mogą losowo wypaść z łupów, gdy nie są już dostępne w wydarzeniu czy w sklepie za Punkty Prestiżu — podobnie jak w przypadku skórek mitycznych. Szansa na ich wypadnięcie jest bardzo, bardzo niska, ale można zdobyć skórkę prestiżową ze skrzyni hextech lub innych przedmiotów dających łup (jak kule czy kapsuły). Poza systemem łupów nie mamy żadnych innych planów na wprowadzenie możliwości zdobycia dawnych skórek prestiżowych.

Dodajemy za to nowe sposoby na zdobycie Punktów Prestiżu. Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły.KenAdamsNSAmenedżer produktu

Macie pytania? Kliknijcie poniższy przycisk, zalogujcie się na swoje konto League i pytajcie.

Postaramy się przeczytać każde pytanie, ale nie możemy zagwarantować, że na każde odpowiemy. Niektóre pytania nie będą nadawać się do Spytaj Riot lub odpowiedzi na nie pojawiły się już gdzie indziej. Dla przykładu, nie będziemy zapowiadać tutaj nowych funkcji ani omawiać kwestii, które opisaliśmy już bardziej szczegółowo wcześniej (ale możemy wyjaśnić poszczególne zapisy).

Jednak słuchamy was uważnie, więc pytajcie. Zadbamy o to, aby wasze pytania trafiły do tych pracowników Riot, którzy zajmują się interesującymi was kwestiami.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.