Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Spytaj Riot: awansowanie honoru

Pomówmy o honorze, Annie i Xayah.

Dlaczego mój poziom honoru jeszcze nie wzrósł? Rozegrałem wiele gier i zostałem wielokrotnie uhonorowany.

Wybacz, ale u każdego sytuacja jest nieco inna. Wiele osób na całym świecie już osiągnęło 3 poziom honoru, a przynajmniej jeden z kamieni milowych w drodze do tego celu. Jeśli jeszcze nie osiągnąłeś tych kamieni milowych, zapewne niewiele ci do tego brakuje.

Natomiast jeśli doznałeś uszczerbku na honorze z powodu nałożonej kary, odzyskanie poziomu może potrwać nieco dłużej. Prawdę mówiąc, dokładnie przyjrzeliśmy się tej kwestii i stwierdziliśmy, że system był nieco zbyt surowy. Dlatego w ciągu kilku najbliższych tygodni odzyskiwanie honoru powinno być trochę łatwiejsze. Dla pełnej jasności — kary działają dokładnie tak samo, ale odzyskiwanie honoru będzie mniej utrudnione.

Damy wam znać, kiedy ta zmiana w odzyskiwaniu honoru wejdzie w życie w opisie patcha.

Riot Nakyle
Komunikacja, Zachowanie graczy

Czy Annie dostanie jakieś aktualizacje grafiki, dialogów lub rozgrywki powiązane z filmem?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Nie w najbliższym czasie. Mówiliśmy o tym trochę i tłumaczyliśmy nasze decyzje dotyczące fabuły we wpisie na Nexusie. W fabule bohaterki nastąpiły pewne aktualizacje, które nie znajdą odzwierciedlenia w istniejącej grafice, dialogach i rozgrywce Annie. Nie dlatego, że nie chcemy tego zrobić, ale dlatego, że stopniowo musimy wprowadzać zmiany dotyczące bohaterów, którzy pilnie potrzebują aktualizacji we wszystkich trzech wymienionych obszarach. W przypadku Annie zdecydowaliśmy się opublikować długą biografię, która powinna zacieśnić jej więzy ze światem i przybliżyć, jak wydarzenia przedstawione w filmie mogły wpłynąć na osobowość, którą pokazuje w grze.

Główna scenarzystka

Czy Xayah składa jaja?

Dzięki za przeczytanie Spytaj Riot z tego tygodnia. Masz pytania?

Udaj się na stronę Spytaj Riot i zaloguj na swoje konto League. Przeczytaj, co robić, a czego unikać, a potem pytaj śmiało.

Obiecujemy, że przeczytamy każde pytanie, ale nie możemy zagwarantować, że na każde odpowiemy. Niektóre pytania nie będą nadawać się do Spytaj Riot, lub odpowiedzi na nie pojawiły się już gdzie indziej. Dla przykładu, nie będziemy zapowiadać tutaj nowych funkcji ani omawiać kwestii, które opisaliśmy już bardziej szczegółowo wcześniej (ale możemy wyjaśnić poszczególne zapisy).

Jednak słuchamy uważnie głosów wszystkich graczy, więc nie wahaj się pytać. Zadbamy o to, aby twoje pytania trafiły do tych pracowników Riot, którzy zajmują się interesującymi cię kwestiami.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.