Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Spotkajmy się w Nadarzynie!

Historia lubi się powtarzać? Na szczęście tak! Już za niespełna miesiąc po raz kolejny podwarszawskie hale Expo przejmują cosplayerzy, youtuberzy i gracze, a wraz z nimi my! W tym roku kolejny raz będziecie mogli zobaczyć turniej League of Legends z pod bandery How2Win. Nie czekaj, zbierz przyjaciół i zapisz się już dzisiaj! 

Czym jest Good Game Expo? Najprościej mówiąc – jest to największe święto gamingowe w Polsce. Impreza przygotowana dla każdego wielbiciela gier komputerowych. Organizatorzy pragną trafić w każdy gust, promując szeroką gamę gier m.in: League of Legends, Overwatch, CS:GO, Heroes of the Storm, Hearthstone, DotA 2, FIFA 17. A to wszystko na kilku przygotowanych scenach przez aż trzy długie dni.

Tak bawiliśmy się ostatnio

Nadarzyńskie turnieje przeszły już do historii, ciesząc się niesłabnącą popularnością. To pod Warszawą swoją przygodę zaczynali gracze, którzy następnie zasilili projekt AGO gaming. To tutaj byliśmy świadkami niesamowitych starać najbardziej rozpoznawalnych polskich drużyn. To tutaj rodziły się nowe legendy, a upadały obecne.

Teraz to Ty wraz z przyjaciółmi możesz wejść do elity graczy League of Legends. Czeka na Was masa emocji! Weź udział w eliminacjach i powalcz o póle nagród przekraczającą 20 000 zł!

Gdzie: Nadarzyn, pod Warszawą

Kiedy: 21-22 kwietnia

Formularz zapisowy: http://bit.ly/lol-gge

Regulamin: https://drive.h2w.pl/index.php/s/cpRdbbnP6yR46Ef#pdfviewer

Kontakt: turniej@how2win.pl

Więcej o Expo: http://goodgameexpo.com/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.