Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Spotkaj Rioterów na Bar of Legends

Już w najbliższy piątek rozpoczną się zmagania profesjonalistów w niezwykle prestiżowym cyklu Intel Extreme Masters. Światowe finały to najlepsza pora na sprawdzenie siły poszczególnych kontynentów, jak i sprawdzenie przygotowania europejskich zespołów na tle innych regionów. Drużyny rywalizować będą nie tylko o nieśmiertelną chwałę i honor, ale przede wszystkim o pulę ~180 000 dolarów z czego zwycięzca wróci do domu bogatszy o ponad 105 000 dolarów.

Jednak co zrobić, aby móc aktywnie uczestniczyć w oglądaniu rozgrywek, gdy nie mamy możliwości pojawić się w katowickim Spodku?
Przyjść na Bar of Legends! To właśnie tam w atmosferze fanatyków gamingu będziecie mogli spędzić miłe chwile z League of Legends. Emocji z pewnością nie zabraknie, a przygotowane konkursy pozwolą Wam łączyć pasję z chęcią posiadania unikatowego upominku z takiej imprezy.
Dlatego jeżeli nigdy nie mieliście okazji szczerze porozmawiać o swojej miłości do LoLa to będzie to najlepsza z możliwych okazji.
Dodatkowo w krakowskiej Cybermachinie oraz wrocławskim Padbarze pojawią się oficjalni przedstawiciele Riot Games! Dlatego jeżeli zastanawialiście się nad przyszłością gry, bądź chcielibyście kiedyś zasilić szeregi twórców League of Legends to będzie to najlepsza okazja, aby zasypać Rioterów gradem celnych pytań! Kto wie, może gdy ich zaintrygujecie to będą mieli dla Was upominek w postaci skórki lub… dwóch?

Nie czekajcie ani chwili dłużej tylko dołączcie do specjalnych wydarzeń przygotowanych na Facebooku. Niech moc League of Legends będzie z Wami!

https://www.facebook.com/events/858812270832184/

https://www.facebook.com/events/1608411926061979/

https://www.facebook.com/events/635138233299587/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.