Na serwer testowy PBE wprowadzona została kolejna aktualizacja przynosząca ze sobą między innymi kolejną porcję rozmaitych zmian w balansie. Przegląd nowości z tego patcha zaczniemy, jednak od splash arta jednej z najnowszych skórek – Elderwood LeBlanc. Wspomniana grafika prezentuje się następująco:
Elderwood LeBlanc – 1350 RP
Wraz z nowym patchem na serwer testowy dodany został nowy tajemniczy głos announcera przeznaczonego na tryb ARAM, który zatytułowany jest”LookToTheStars” co pozwala przypuszczać, że prawie na pewno związany jest on z opublikowanym niedawno teaserem powiązanym z Mount Targon. Wspomniane kwestie znaleźć możecie poniżej:
W najnowszym patchu drobne poprawki otrzymał jeden z nowych skinów – Death Blossom Kha’Zix, a dokładniej rzecz ujmując zmieniona została kolorystyka jego ramienia. Obecnie skórka ta prezentuje się następująco:
Do omówienia pozostały już praktycznie tylko wspomniane na samym początku zmiany w balansie, jednak zanim do nich przejdziemy warto jeszcze wspomnieć, że grafiki w sklepie Pantheona i Swaina zostały poprawione i od teraz przedstawiają standardowe splashe tych postaci, zamiast splasha Pantheona z innego regionu i nie wydanej nigdy odświeżonej wersji splasha Swaina.
Gnar
Ogólne Zmiany
- Bazowa ilość AD Mini Gnara została zwiększona z 48 do 51
- Bazowa ilość AD Mega Gnara została zwiększona z 54 do 57
- Zasięg auto-ataków został zwiększony z 150 do 175
Jhin
Captive Audience (E)



- Wartość nakładanego spowolnienia została zwiększona z 35% do 40%

- Wartość nakładanego spowolnienia została zwiększona z 80% do 99% – według zapowiedzi Riotu zmiana w tej umiejętności najprawdopodobniej zostanie wkrótce wycofana
Nautilus
Riptide (E)


- Bazowa ilość obrażeń została zmniejszona z 60/95/130/165/200 do 55/85/115/145/175
Sejuani
Permafrost (E)


- Bazowa ilość obrażeń została zwiększona z 60/90/120/150/180 do 80/105/130/155/180
Soraka
Starcall (Q)

- Ilość HP przywracanego na sekundę przez Rejuvenation została zwiększona z 10/13/16/19/22 do 14/16/18/20/22
źródło: http://www.surrenderat20.net/2016/03/31-pbe-update.html




