Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Specjalna ikona przywoływacza upamiętni zwycięstwo G2 w MSI 2019

Po zakończeniu tegorocznego MSI wielu graczy zwracało uwagę, że po zwycięstwie w tym turnieju G2 Esports europejski region, który reprezentowała ta drużyna nie otrzymał żadnej nagrody.

Wzbudziło to o tyle mocne reakcje, że w przeszłości regiony zwycięskich drużyn otrzymywały nagrody w postaci boostów ip/xp i specjalnych ikon przywoływacza. Nic więc dziwnego, że gracze z Europy poczuli się w takiej sytuacji pominięci, co doprowadziło do tego, że zaczęli oni głośno wyrażać swoje niezadowolenie.

Nie uszło to uwadze Riotu, który wydał oficjalne oświadczenie proponując jednocześnie rozwiązanie całej sytuacji. Dokładniej rzecz ujmując deweloperzy przygotowali teraz specjalną ikonę przywoływacza upamiętniającą zwycięstwo G2 i począwszy od 10 października aż do 9 listopada wszyscy gracze z obu europejskich serwerów (EUW i EUNE) będą mogli zakupić ją za zaledwie 1 BE. Jednocześnie gracze z innych regionów będą mogli kupić ową ikonę za bardziej standardową cenę 250 RP, a część zysków ze sprzedaży zostanie przekazane zwycięskiej organizacji. Sama ikona prezentuje się następująco:

G2

Na koniec oświadczenia Riot podkreślił, że firma będzie chciała nadal upamiętniać w podobny sposób zespoły odnoszące sukces, czy to podczas MSI, czy Mistrzostw Świata natomiast sama forma upamiętnienia może zmieniać się w zależności od roku.

źródło: =https://eu.lolesports.com/en/articles/2019-mid-season-invitational-commemorative-g2-icon

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.